BALTA kļūst “zaļa” un atbalsta Lielo talku!

14.04.2022

Jau piecus gadus pēc kārtas BALTA Korporatīvā segmenta pārdošanas departaments Ziemassvētku dāvanu vietā partneriem izvēlas kopā ar tiem darīt labus darbus sabiedrības labā. Ja iepriekš esam ziedojuši līdzekļus dažādiem sociāliem projektiem, tad 2021. gadā pievērsāmies vides ilgtspējai un esam pagodināti uzsākt sadarbību ar Lielo talku, kļūstot par tās partneriem, lai kopīgiem spēkiem padarītu Latviju tīrāku un zaļāku! Ar BALTA atbalstu visa 2022. gada garumā dažādās Latvijas pašvaldībās notiks koku stādīšana.

Lielās Talkas atklāšanas pasākumā 2022. gada aprīlī Rīgas pilī ar prezidenta un Lielās talkas patrona Egīla Levita piedalīšanos tika aizvadīta diskusija par vides situāciju Latvijā, tās dalībniekiem izklāstot gan to, kas Latvijā jau tiek darīts, lai ierobežotu klimata pārmaiņas, gan uzsverot to, ko katrs cilvēks un sabiedrība kopumā varētu darīt, lai mēs spētu saglabāt mūsu planētu nākamajām paaudzēm.

Diskusijā piedalījās arī BALTA Korporatīvā segmenta pārdošanas direktors Mārtiņš Rozentāls, informējot par BALTA atbalstu un kopā ar citiem spriežot par to, kā efektīvi uzrunāt cilvēkus, lai panāktu visas sabiedrības iesaisti globālās sasilšanas un piesārņojuma mazināšanā.

"Klimata pārmaiņas nav tikai modes vārds, bet gan reāls, klātesošs, nākotnes pasauli mainošs process – mums kā apdrošinātājiem tas ikdienā redzams kaut vai darbā ar biežo un spēcīgo vētru, lietavu vai sausuma radītajiem zaudējumiem. Tik būtiskā jautājumā pozitīvas pārmaiņas iespējams radīt, tikai strādājot visiem kopā. Tāpēc mēs BALTA, ne tikai šķirojam atkritumus, piedalāmies Zemes stundā, darba auto aizvietojam ar velosipēdiem, īstenojam zaļos iepirkumus un iegādājamies vides resursus taupošu apgaismojumu ar sensoriem. Mēs esam vides aktivitātes izcēluši arī stratēģiskā līmenī, nosakot ilgtspējas jautājumus kā BALTA 2024 stratēģijas pīlāru, kas mērķtiecīgi tiks attīstīts, lai biznesa izaugsme nemainīgi ietu roku rokā ar ilgtspējīgu pieeju. Esam nozares līderis un vēlamies uzstādīt latiņu arī vides aizsardzības jomā. Tāpēc centīsimies ne tikai darīt labus darbus paši, bet uz tādu pat domāšanas veidu, aktīvu rīcību un pievienošanos šai iniciatīvai mudināsim arī mūsu klientus un sadarbības partnerus," stāsta Mārtiņš Rozentāls.

Aicinām sekot līdzi informācijai BALTA mājaslapā un sociālajos tīklos, iesaistoties Lielās talkas kustībā kopā ar mums!

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Помощь на дороге

  Мы окажем помощь, если Вашему автомобилю потребуется техническая помощь в дороге или эвакуации.
  Если случилось дорожное происшествие, вызовите помощь на дороге, нажав здесь.
  Так же помощь на дороге вы по-прежнему можете вызвать, позвонив по телефону 675 333 75.

  Помощь дома

  Окажем поддержку в экстренных ситуациях! Вызовите «Помощь на дому», чтобы получить помощь сертифицированных мастеров.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 333 75.

  Для путешествующих за границей

  Мы окажем поддержку, если Вам потребуется организовать медицинскую помощь или репатриацию во время поездки.
  Если случилось происшествие, вызовите помощь позвонив по телефону 675 001 74.