Aicinām Banku augstskolas „Risku vadības un apdrošināšanas” programmas studentus pieteikties BALTA stipendijai

30.10.2015

 

Lai paaugstinātu risku vadības un apdrošināšanas jomas atpazīstamību, kā arī sekmētu nozares profesionāļu un topošo speciālistu kvalifikācijas līmeņa celšanu Latvijas apdrošināšanas tirgus līderis BALTA ir vienojies par finansiālu atbalstu nodibinājumam „Banku augstskolas fonds”. Šī ziedojuma mērķis ir atbalstīt nozares topošos profesionāļus, 2015./2016.studiju gadā nodrošinot stipendiju fondu 1500 EUR apmērā, kurš var tikt izmantots viena vai vairāku talantīgu studentu atbalstam.

BALTA stipendijai no 2. jūlija līdz 15. jūlijam aicināti pieteikties Banku augstskolas studiju programmas „Risku vadība un apdrošināšana” 2. un 3. kursā studējoši studenti, kuriem ir nokārtotas akadēmiskās un finansiālās saistības pret Banku augstskolu. Pretendentiem jāiesniedz rakstisks pieteikums brīvā formā adresēts nodibinājumam „Banku augstskolas fonds”, kurā pretendents pamato savu kandidatūru. Tam var pievienot citus dokumentus pēc pretendenta paša ieskatāmiem, kas varētu palīdzēt izvērtēšanas komisijai izvērtēt pieteikumu.

Stipendija tiek piešķirta konkursa kārtībā, balstoties uz vairākiem kritērijiem: iepriekšējā akadēmiskajā gadā studējošo sekmes un pastāvīgo darbu rezultāti, komisijas locekļu vērtējums. Izvērtēšanas komisiju veido pārstāvji no Banku augstskolas un BALTA.

BALTA valdes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks:” Ikvienā Rietumu un Centrālās Eiropas valstī apdrošināšanas nozare kā finanšu sektora sastāvdaļa ir respektabla un tiek lutināta ar potenciālo darbinieku interesi. Redzu, ka Latvijā situācija ir atšķirīga – nozares reputācija joprojām attīstās un apdrošinātāji šobrīd nav starp TOP iekārotākajām darba vietām. Taču tas ir komunikācijas ar sabiedrību un pieredzes jautājums. Tieši apdrošinātāji pulcē ap sevi plašu speciālistu klāstu un var piedāvāt ļoti interesantu un dinamisku ikdienas darbu, kā arī šīs nozares speciālisti ir pieprasīti visā pasaulē. Atbalstīt jaunus profesionāļus ceļā uz zināšanām ir arī BALTA mātes uzņēmuma PZU Grupas viena no veiksmīgām tradīcijām. Uzņēmumu iesaiste un atbalsts izglītības procesā garantē nākotnes panākumus biznesā – tā mēs piesaistām praktiski spēcīgus profesionāļus un bagātinām nozari ar apdāvinātiem speciālistiem.”

Sīkāka informācija par dalību stipendijas konkursā pieejama nolikumā vai Banku augstskolas mājas lapā.

 

назад

Связаться с нами

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Если случилось дорожное происшествие, вызовите помощь на дороге, нажав здесь.
  Так же помощь на дороге вы по-прежнему можете вызвать, позвонив по телефону 675 333 75.

  *Убедитесь, что в вашем полисе KASKO включен риск «Помощь на дороге».