Sabiedrības atbalsts

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir pārliecināta, ka ikvienam uzņēmumam, lai sasniegtu savus mērķus, pirmkārt, ir jābūt sociāli atbildīgam. Tieši tāpēc ik gadu BALTA iesaistās un atbalsta pasākumus, aktivitātes un iniciatīvas, kuru mērķis ir veicināt pozitīvas un iedvesmojošas pārmaiņas mūsu sabiedrībā un apkārtējā vidē. 

Izskatot organizāciju pieteikumus, BALTA rūpīgi vērtē to atbilstību kādai no uzņēmuma noteiktajām prioritārajām sabiedrības atbalsta jomām, atbilstību BALTA vērtībām un zīmolam, kā arī uzņēmuma iespējas konkrētajā iniciatīvā iesaistīties. Jāņem vērā, ka atbalsta formas var būt dažādas, tajā skaitā arī BALTA darbinieku dalība un brīvprātīgais darbs, finansiāls atbalsts vai apdrošināšana.


Jaunumi - iepazīsties ar dažiem no mūsu sabiedrības atbalsta projektiem!

 • BALTA kļūst "zaļa" un atbalsta Lielo talku!
 • Jau deviņus gadus veicinām drošu un atbildīgu autoparku pārvaldīšanu konkursā Drošākais uzņēmuma autoparks
 • Iepazīsties ar platformu BALTA Drošības akadēmija, kur iegūsi vērtīgu un uzticamu informāciju par dažādiem drošības aspektiem
 • Esam pagodināti un lepni būt ilggadēji Latvijas basketbola čempionvienības VEF Rīga draugi un atbalstītāji – kopā īstenojam diennakts turnīru “Krastu mačs” un atbalstām biedrību “Peldēt droši”
 • Par kvalitatīva kino pieejamību Latvijā! Iepazīsties ar mūsu draugu RIGA IFF piedāvājumu ne tikai festivāla laikā, bet visa gada garumā!

Lai sazinātos ar BALTA par iespējamo atbalstu savai organizācijai, projektam, pasākumam vai iniciatīvai, lūdzam rakstīt:

Līna Barkovska
BALTA komunikācijas vadītāja
E-pasts: lina.barkovska@balta.lv

Найди центр обслуживания или автосервис
 • КАРТА СПИСОК

  Свяжитесь с нами через WhatsApp в будние дни с 8:00 до 18:00.

  Нажмите здесь или добавьте номер телефона +371 275 222 75 к своим контактам.

  Лина Барковска
  Руководитель по коммуникации BALTA
  Эл. почта: lina.barkovska@balta.lv