Vēl joprojām kopā ar Ukrainu!

24.02.2023

Pirms gada, austot 24. februāra rītam, pasaule, kādu to zinājām līdz šim, pilnībā mainījās. Krievijas armija bija uzsākusi savu nepamatoto, nežēlīgo un nāvīgo iebrukumu Ukrainā, uzsākot lielāko karadarbību, kādu Eiropa pieredzējusi kopš 1945. gada, un nesot postu, ciešanas un nāvi nevainīgiem Ukrainas iedzīvotājiem. Mēs, BALTA, jau no pirmajām kara dienām neesam vairījušies paust stingru nostāju Ukrainas atbalstam gan emocionāli, gan ļoti praktiski. Tas ir svarīgi mūsu lielajai BALTA saimei un daudziem kolēģiem ļoti personīgi.

 • BALTA zilbalto logo atspoguļojām Ukrainas karoga krāsās.
 • Pie biroja un filiālēm, kuru ēkas ir BALTA īpašumā, izkārām Ukrainas karogus, kuri tos rotā vēl arvien, bet citviet izvietojām mazos galda karogus. Pateicamies kolēģiem par stingro nostāju, kuru bijām gatavi aizstāvēt arī tad, kad kāds centās karogus noraut vai par tiem mūs kritizēt.
 • Veicām pēdējo gadu BALTA vēsturē lielāko ziedojumu, ar Ziedot.lv starpniecību novirzot 50 000 EUR Ukrainas cilvēku atbalstam.
 • Rīkojām vairākas ziedojumu akcijas BALTA kolēģu vidū, kopīgiem spēkiem pilnībā piepildot vairākas vieglās automašīnas ar ilgi uzglabājamu pārtiku pieaugušajiem un bērniem, apģērbu, saimniecības precēm un citām lietām, kas noder gan tiem, kuri palikuši Ukrainā, gan cilvēkiem, kuri bēgļu gaitās devušies uz Latviju, nogādājot ziedojumu uz biedrības “Tavi draugi” noliktavu Ventspils ielā, Rīgā.
 • Arī mūsu kolēģi individuāli veica (un turpina veikt) brīvprātīgo darbu Ukrainas cilvēku atbalstam – kāds brīvprātīgā kārtā strādāja Ventspils ielas labdarības veikalā, cits organizēja zeķu ziedošanas akciju Ukrainas karavīru atbalstam, vēl cits lēja ierakumu sveces vai uzņēma mājās kādu bēgļu gaitās devušos ģimeni, un ļoti daudzi no mums individuāli veikuši ziedojumus vai kādu citu labu darbu Ukrainas cilvēku atbalstam.
 • Diennakts basketbola turnīra “Krastu mačs” ietvaros pārvērtām katru mača laikā gūto punktu 2 EUR ziedojumā, pasākuma noslēgumā ziedojumam, kurš ar Ziedot.lv starpniecību tika novirzīts Ukrainas cilvēku atbalstam, sasniedzot 4462 EUR.
 • Pērnā gada nogalē veicām vēl vienu apjomīgu ziedojumu, kas bija ļoti gaidīts Ukrainā, kur krievu raķetes daudzviet radījušas plašus elektrības zudumus – ar Ziedot.lv starpniecību nodevām BALTA elektrības ģeneratoru Zaporižjas kara hospitāļa personāla rokās.
 • Un jau pavisam drīz grasāmies veikt vēl vienu praktisku ziedojumu, nododot ap 200 BALTA datorkomplektu lieliskā darba kārtībā ukraiņu bērnu rokās – lai dzīve turpinās un bērniem būtu iespēja apgūt izglītību, arī atrodoties bēgļu gaitās.

Šodien, kad aprit gads, kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā, mēs, BALTA, pieminam cīņās par savas tēvzemes brīvību kritušos un ieturam klusuma brīdi par Ukrainas tautu un tās ciešanām. Un atkārtoti apliecinām savu atbalstu Ukrainas cilvēkiem gan domās, gan darbos kā pirmajās kara dienās, tā līdz pilnīgai Ukrainas uzvarai un okupēto teritoriju atgūšanai. #StandWithUkraine

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.