KASKO polise uzņēmumiem

Iegādājies BALTA KASKO apdrošināšanu sava uzņēmuma autoparkam, lai ceļu satiksmes negadījums ar kādu no tā transportlīdzekļiem nav iemesls uzņēmuma dīkstāvei un būtiskiem zaudējumiem!

Piedāvājam plašāko un kvalitatīvāko apdrošināšanas risku segumu, kas darbosies Latvijā, Baltijā vai Eiropā un NVS valstīs. Tu vari izvēlēties katra uzņēmuma transportlīdzekļa apdrošināšanas pašriska apmēru atkarībā no uzņēmuma un transportlīdzekļu specifikas, kā arī no autovadītāju braukšanas stila!


BALTA KASKO apdrošināšanas polises iegādes priekšrocības

 • Visu risku KASKO polise
  Tā ir BALTA KASKO polise ar būtiski plašāku apdrošināto risku segumu, kas palīdzēs dažādos neparedzētos gadījumos.
 • Autoservisa garantija par transportlīdzeklim veiktā remonta kvalitāti, novēršot apdrošināšanas gadījumā radušos bojājumus.
 • Korporatīvo klientu serviss
  Izmanto korporatīvo klientu priekšrocības un apdrošini sava uzņēmuma autoparku sev visērtākajā veidā un vietā. Jautā par korporatīvo klientu servisu mūsu apdrošināšanas speciālistiem.


 • Iespēja sabalansēt cenu
  Sabalansē cenu, izvēloties katras apdrošinātās automašīnas pašriska apmēru, papildu segumus, polises darbības teritoriju vai citus parametrus, kas raksturo modernu KASKO apdrošināšanu.
 • Ērta un ātra atlīdzību pieteikšana
  Vēl ērtāka
  atlīdzības pieteikšana. Pēc apdrošināšanas gadījuma Tu uzreiz vari pieteikt sava uzņēmuma transportlīdzekļa remontu servisā. Mēs parūpēsimies par remonta izdevumiem atbilstoši uzņēmuma apdrošināšanas līgumam.
   

 


KASKO polises noteikumi

Dokumenti lejupielādei

 • Karte Saraksts

  Juta Šteinerte

  BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja

  Tālr.: +371 67 035 612, +371 26 456 444

  E-pasts: juta.steinerte@balta.lv