BALTA kļūst “zaļa” un atbalsta Lielo talku!

14.04.2022

Jau piecus gadus pēc kārtas BALTA Korporatīvā segmenta pārdošanas departaments Ziemassvētku dāvanu vietā partneriem izvēlas kopā ar tiem darīt labus darbus sabiedrības labā. Ja iepriekš esam ziedojuši līdzekļus dažādiem sociāliem projektiem, tad 2021. gadā pievērsāmies vides ilgtspējai un esam pagodināti uzsākt sadarbību ar Lielo talku, kļūstot par tās partneriem, lai kopīgiem spēkiem padarītu Latviju tīrāku un zaļāku! Ar BALTA atbalstu visa 2022. gada garumā dažādās Latvijas pašvaldībās notiks koku stādīšana.

Lielās Talkas atklāšanas pasākumā 2022. gada aprīlī Rīgas pilī ar prezidenta un Lielās talkas patrona Egīla Levita piedalīšanos tika aizvadīta diskusija par vides situāciju Latvijā, tās dalībniekiem izklāstot gan to, kas Latvijā jau tiek darīts, lai ierobežotu klimata pārmaiņas, gan uzsverot to, ko katrs cilvēks un sabiedrība kopumā varētu darīt, lai mēs spētu saglabāt mūsu planētu nākamajām paaudzēm.

Diskusijā piedalījās arī BALTA Korporatīvā segmenta pārdošanas direktors Mārtiņš Rozentāls, informējot par BALTA atbalstu un kopā ar citiem spriežot par to, kā efektīvi uzrunāt cilvēkus, lai panāktu visas sabiedrības iesaisti globālās sasilšanas un piesārņojuma mazināšanā.

"Klimata pārmaiņas nav tikai modes vārds, bet gan reāls, klātesošs, nākotnes pasauli mainošs process – mums kā apdrošinātājiem tas ikdienā redzams kaut vai darbā ar biežo un spēcīgo vētru, lietavu vai sausuma radītajiem zaudējumiem. Tik būtiskā jautājumā pozitīvas pārmaiņas iespējams radīt, tikai strādājot visiem kopā. Tāpēc mēs BALTA, ne tikai šķirojam atkritumus, piedalāmies Zemes stundā, darba auto aizvietojam ar velosipēdiem, īstenojam zaļos iepirkumus un iegādājamies vides resursus taupošu apgaismojumu ar sensoriem. Mēs esam vides aktivitātes izcēluši arī stratēģiskā līmenī, nosakot ilgtspējas jautājumus kā BALTA 2024 stratēģijas pīlāru, kas mērķtiecīgi tiks attīstīts, lai biznesa izaugsme nemainīgi ietu roku rokā ar ilgtspējīgu pieeju. Esam nozares līderis un vēlamies uzstādīt latiņu arī vides aizsardzības jomā. Tāpēc centīsimies ne tikai darīt labus darbus paši, bet uz tādu pat domāšanas veidu, aktīvu rīcību un pievienošanos šai iniciatīvai mudināsim arī mūsu klientus un sadarbības partnerus," stāsta Mārtiņš Rozentāls.

Aicinām sekot līdzi informācijai BALTA mājaslapā un sociālajos tīklos, iesaistoties Lielās talkas kustībā kopā ar mums!

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.