BALTA atzīta par labāko darba devēju apdrošināšanas sektorā

30.10.2015

Interneta personāla atlases uzņēmuma „CV – Online Latvia” aptaujā „TOP darba devējs 2014” Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) atzīta par labāko darba devēju apdrošināšanas sektorā Latvijā. Tai pašā laikā pētījums ilustrē apdrošināšanas sektora izaicinājumus Latvijā, atklājot nozares tiekšanos pēc augstāka darba vietas prestiža.

„Varam lepoties, ka Latvijas iedzīvotāji BALTA uzskata par labāko darba devēju starp apdrošinātājiem. Tai pašā laikā Latvijas pētījumi rāda neparastu ainu, piemēram, pērn decembri BALTA veica aptauju, kura atklāja, ka apdrošināšanas sabiedrības par izcilu darba vietu uzskata tikai 4% no respondentiem, priekšroku dodot strādāšanai citās jomās. Turklāt par spīti tam, ka atalgojuma pētījumos Latvijā finanšu un apdrošināšanas joma tiek ierindota labāk apmaksāto darba vietu kategorijā, prestiža ziņā šīm darba vietām ir grūti gūt iedzīvotāju atsaucību,” stāsta BALTA personāla vadītāja Veronika Linkuma.
Kā skaidro Veronika Linkuma, iekārojamāko darba devēja laurus parasti plūc uzņēmumi, kas veic ievērojamus ieguldījumus sava zīmola atpazīstamībā, kuru pakalpojumi tiek izmantoti ikdienā un kuru vārdus mēs varam biežāk dzirdēt un redzēt. Tādā veidā tie kļūst arī iekārojamāki potenciālo darba ņēmēju acīs. Ja salīdzinām finanšu sektora uzņēmumus, kurā ietilpst gan bankas, gan apdrošinātāji, varam secināt, ka tieši apdrošināšanas nozare ir mazāk populāra darba ņēmēju vidū. Tas skaidrojams ar to, ka apdrošināšanas pakalpojumu izmantošana Latvijā joprojām nav sasniegusi vidējo Rietumu valstu līmeni, līdz ar to arī iedzīvotājiem šī nozare šķiet ne tik ļoti pazīstama.
Kopumā „CV – Online Latvia” pērn veiktajā aptaujā BALTA kopā ar diviem citiem uzņēmumiem ieguva dalīto 40. - 42.vietu iekārotāko darba devēju vidū Latvijā, par vairākām vietām apsteidzot nākamo apdrošināšanas sabiedrību.

Par apdrošinātāju BALTA
Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 12 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2013.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,98 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:
Anita Irbīte
BALTA korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: anita.irbite@balta.lv
Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.:+371 28 626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.