BALTA atzīta par vienu no labākajām darba vietām Baltijā

30.10.2015

AON Hewitt organizētajā 2015. gada aptaujā „Aon Best Employers” par vienu no labākajām darba vietām Baltijā ir atzīta Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa). Latvijas apdrošināšanas līderis pārsniedz apdrošināšanas nozares vidējos rezultātus un ir vienīgais Latvijas uzņēmums, kas ieņem vietu starp citu nozaru labākajiem. AON uzņēmumu aptaujā ir piedalījušās 116 organizācijas no Baltijas valstīm un kopumā 6000 kompāniju no visas pasaules. 

 „Aon Best Employers”pētījums, kurā tiek noteikti labākie darba devēji Baltijā, tiek organizēts jau ceturto gadu. Aptauju rezultāti ļauj uzzināt, kā darbinieki jūtas savās darba vietās, vai viņi jūtas iesaistīti un ērti savā darba vidē, vai ir gatavi un pietiekami motivēti ikdienā radīt labāko sniegumu. Šogad pirmo reizi „Aon Best Employers”pētījuma vēsturē labāko darba devēju tituls tika piešķirts viena biznesa sektora – apdrošināšanas – uzņēmumiem, kas turklāt ir māsas kompānijas – apdrošinātājs BALTA  un „Lietuvos draudimas” no Lietuvas.

BALTA valdes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks: „Mēs esam liela komanda, un pēc pieredzes varu teikt, ka lielos uzņēmumos sasniegt augstu darbinieku iesaisti un apmierinātību ir tiešām milzīgs izaicinājums. Tāpēc esmu īpaši gandarīts, ka mans pirmais gads darbā ar BALTA komandu ir noslēdzies ne tikai ar darbinieku, bet arī starptautisku atzinību. Šie„Aon Best Employers”pētījumarezultāti parāda, ka mūsu darbinieki BALTU vērtē kā organizāciju ar spēcīgu zīmolu un darba devēja tēlu, turklāt savā pārliecībā par to ir gatavi dalīties arī ārpus organizācijas. Uzskatu, ka svarīgākais katra uzņēmuma un darbinieku attiecībās ir savstarpēja cieņa, brīvība, labs balanss starp pienākumiem un tiesībām, kā arī iespēja strādāt uzņēmumā, par kura īstenoto darbu un praksi vari būt lepns. Mums uzņēmumā pats svarīgākais ir īstenot godīgu biznesu, tāpēc darbinieki vienmēr var un arī turpmāk varēs justies saskaņā ar sevi un katru dienu palīdzēt klientiem nodrošināt mierīgāku dzīvi.”

„Es ticu, ka augstus rezultātus esam sasnieguši, pateicoties vairākiem faktoriem. Pirmkārt, mūsu organizācijas kultūrai, kas veicina lielisku sadarbību gan kolēģu, gan mūsu darbinieku un klientu vidū. Otrkārt, fakts, ka procesi un iekšējā vide BALTĀ ir veidoti tā, lai darbinieki varētu attīstīties, pilnveidot savas zināšanas un līdz ar to arī sniegt izcilu servisu mūsu klientiem. Pateicoties šīs aptaujas rezultātiem un mūsu darbinieku ieteikumiem, mēs varam redzēt jomas, kurās darbinieki jūtas labi, kā arī jomas, kuras mums ir nepieciešams vēl uzlabot. Lai gan darbs pie mūsu darba apstākļu un iekšējas vides uzlabošanas ir novērtēts un vainagojies arī ar ārējo novērtējumu, mums  priekšā vēl daudz darba un arī pozitīvo jauninājumu, ko plānojam ieviest,” norāda BALTA personāla direktore Veronika Linkuma.

“Aon Best Employers” pētījums tiek veikts vairāk nekā divdesmit gadu pasaulē un ceturto gadu - Baltijas valstīs. Tas dod iespēju salīdzināt dažādu nozaru un atšķirīga lieluma organizācijas. Pētījums tiek veikts, aptaujājot visu iesaistīto organizāciju darbiniekus un augstākā līmeņa vadītājus, bet par gada labākajiem darba devējiem kļūst tie, kas spēj efektīvi vadīt pētījumā mērāmos stiprai organizācijas darbībai svarīgos faktorus. Baltijas valstīs 2012.-2015.gadā pētījumā ir piedalījušās 116 organizāciju, kas pārstāv dažādas nozares, aptaujāti vairāk nekā 24 tūkstoši respondentu. Globālā mērogā pētījumā ir piedalījušās aptuveni 6000 kompāniju no 164 valstīm, aptaujāti vairāk nekā 8 miljoni respondentu.

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 12 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2013.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,98 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Anita Irbīte
BALTA korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

 

Arita Krūze
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.:+371 28 337 073
E-pasts: arita.kruze@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.