BALTA augusi 4,6 reizes straujāk nekā kopējais apdrošināšanas tirgus Latvijā

30.10.2015

 

2015.gada pirmo ceturksni Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) ir noslēgusi veiksmīgi - BALTA šī gada pirmajā ceturksnī ir augusi par 32%, kas ir 4,6 reizes straujāks temps nekā kopējai Latvijas apdrošināšanas tirgus izaugsmei. Tāpat apdrošinātājs var lepoties ar lielisku peļņu, kas ir augusi par 90 tūkstošiem eiro, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu. Būtisku papildus pienesumu apdrošinātāja izaugsmei ir devusi PZU Lietuva filiāles Latvijā portfeļa pievienošana BALTA.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, kad BALTA attiecīgajā periodā nopelnīja 6 000 eiro, šogad pirmā ceturkšņa peļņas pieaugums ir pozitīvs – tika nopelnīti 96 000 eiro. „Šogad BALTA peļņa ir uzlabojusies, galvenokārt pateicoties būtiskam apjoma pieaugumam, kā arī efektivizācijai un attiecīgam izdevumu samazinājumam. Lai panāktu šos uzlabojumus, pagājušajā gadā cietām papildu zaudējumus, norakstot aktīvus 1,4 miljonu eiro apmērā. Kā redzams, šis solis jau pašlaik ir devis mums pienesumu, un ceram uz šīs veiksmes turpinājumu arī nākotnē,” norāda BALTAvaldes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks.

Tāpat būtiskas pārmaiņas, kas veicinājušas BALTA izaugsmi šī gada pirmajā ceturksnī, ir saistītas ar vizuālās identitātes maiņu, kas ļauj atspoguļot kompānijas jauno kvalitāti pakalpojumos un attiecībās ar klientiem. BALTA jau gada sākumā apņēmās lauzt stereotipus un ieviest apdrošināšanas tirgū jaunus standartus, kas atspoguļotu izpratni, cilvēcību, sirsnību, godīgumu, patīkamo sadarbību un galvenokārt jau drošību, ko no BALTA var saņemt ikviens klients.

BALTA valdes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks skaidro: „Vēlamies klientiem atklāt, ka esam vēl vairāk atvērti jaunu ideju realizēšanai un attīstībai. BALTA vēlas sasniegt jaunu attiecību kvalitāti - kad apdrošinātājs ir draugs, palīgs un stiprais plecs, uz ko paļauties.”

Šis gads sācies ar attīstību gan BALTA, gan PZU. No šī gada 1. jūnija apdrošinātājam tiks pilnībā pievienots PZU Lietuva filiāles Latvijā portfelis, kas nozīmē, ka BALTA rūpēsies ne tikai par saviem, bet arī PZU Lietuva filiāles Latvijā apdrošināšanas klientiem un līgumiem.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 12 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2013.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,98 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Anita Irbīte
BALTA korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.:+371 28 626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.