BALTA - godīgākais apdrošinātājs Latvijā jau 12 gadus

30.10.2015

 

Ziņu aģentūras LETA un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS 2014. gada nogalē veiktajā socioloģiskajā aptaujā Latvijas lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU Grupa) ir ieguvusi augstāko novērtējumu Latvijas apdrošināšanas kompāniju vidū un atzīta par godīgāko apdrošinātāju.

Socioloģiskā aptauja ar mērķi noskaidrot, kuras no apdrošināšanas kompānijām iedzīvotāji uzskata par godīgām un korektām savā attieksmē pret klientu, tiek veikta jau trīspadsmit gadus. Apdrošināšanas sabiedrība BALTA divpadsmit reizes ir spējusi izcīnīt godīgākās kompānijas nosaukumu, tikai 2008. gadā ierindojoties otrajā vietā.

2014. gada nogales aptaujas rezultāti parāda, ka BALTA par visgodīgāko no apdrošinātājiem uzskata 29.7 procenti aptaujāto, kas ir 11 procentu pieaugums salīdzinājumā ar 2013. gadu. Interesanti, ka īpaši atzinīgi par apdrošinātāja BALTA darbību izteikušies iedzīvotāji no reģioniem – it īpaši kurzemnieki.

„Mēs vēlamies pateikties visiem Latvijas iedzīvotājiem par izrādīto uzticību un augsto novērtējumu mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Būt atzītam par godīgāko apdrošinātāju ir augstākais novērtējumus mūsu darbam, kas vienmēr ir bijis orientēts uz izcilu klientu servisa kvalitāti un to, lai, notiekot negadījumam, nodrošinātu vislabāko atbalstu mūsu klientiem. 2014.gada trīs ceturkšņos BALTA atlīdzībās par dažādiem negadījumiem ir izmaksājusi 21.2 miljonus eiro, un šogad mēs turpinām darbu pie jaunu apdrošināšanas pakalpojumu ieviešanas, kā arī attīstīt servisa jaunievedumus, kas sniegs vēl labākas iespējas mūsu klientiem saņemt viņiem nepieciešamo atbalstu dzīves grūtajos brīžos,” uzsver Bogdans Benčaks, apdrošinātāja BALTA valdes priekšsēdētājs.

Ziņu aģentūra LETA un pētījumu centrs SKDS ik gadu veic socioloģisko aptauju, lai noskaidrotu godīgāko apdrošināšanas kompāniju iedzīvotāju vērtējumā. Savu atzinumu par apdrošināšanas kompāniju korekto un godīgo attieksmi pret klientiem snieguši 1005 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 12 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

„Balta” ietilpst „PZU Grupā”, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2013.gadā „PZU Grupa” apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,98 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.


Papildu informācija:
Anita Irbīte
BALTA komunikācijas speciāliste
Tel.: 2 6456 444
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.