BALTA jau 4. reizi saņem “Ilgtspējas indeksa” platīna kategorijas novērtējumu

20.06.2022

AAS BALTA (PZU grupa) 2022. gadā turpina ieņemt Latvijas apdrošināšanas nozares līdera lomu arī ilgtspējas aspektā, jau ceturto reizi Latvijas uzņēmumu Ilgtspējas indeksā saņemot prestižo platīna kategorijas novērtējumu.

Lai izvērtētu pretendentu atbilstību balvai, eksperti kā ik gadu tos izjautāja par paveikto dažādās ilgtspējas jomās. Tāpat tika analizēti gan uzņēmuma sniegtie dati, gan publiski pieejamā informācija par šo uzņēmumu attieksmi pret darbiniekiem un klientiem, to ieguldījumi nozares un valsts attīstībā, kā arī nākotnes plāni ilgtspējas jomā. Minimālo Ilgtspējas indeksa slieksni šogad pārvarēja 78 organizācijas – uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes u.c., no kurām katra piektā šajā novērtējumā piedalījās pirmo reizi.

Korporatīvās sociālās atbildības principi ir ietverti BALTA biznesa stratēģijā, uzņēmumam strādājot ar pārliecību, ka svarīgi ir ne tikai rezultāti, bet arī tas, kā tie tiek sasniegti.

"Tirgus līdera loma mums, BALTA, nozīmē ne tikai pagodinājumu un pateicību par klientu uzticību – tas ir arī pienākums un atbildība. Esam apņēmības pilni turpināt izmantot mūsu rīcībā esošo potenciālu, lai veicinātu apstākļus, kuros visas mūsu ietekmes puses var dzīvot un strādāt ar lielāku drošības un pārliecības par nākotni pakāpi. Mūsu ambīcija ir stiprināt savas pozīcijas kā nozares līderim ilgtspējas jomā un šī virziena iekļaušana uzņēmuma stratēģijā vēlreiz apliecina mūsu pārliecību par to, ka biznesa izaugsme iespējama tikai kopsolī ar atbildīgu attieksmi un mērķtiecīgiem ieguldījumiem pārvaldības, sociālajā un vides jomās," uzsver Īans Kenedijs (Iain Kennedy), BALTA valdes priekšsēdētājs.

Šo BALTA īstenoto pieeju attiecībā pret stratēģiju, tirgus attiecībām, sabiedrību, darba vidi un apkārtējo vidi apliecina arī saņemtais ekspertu novērtējums – regulāri piedaloties Ilgtspējas indeksā kopš 2016. gada, BALTA individuālais vērtējums ik gadu ir audzis, pēdējos četrus gadus sasniedzot prestižo platīna kategorijas līmeni. No šī gada Ilgtspējas indeksā ieviests vēl augstāks iespējamais novērtējums – dimanta kategorija, kuru šogad saņēma četri uzņēmumi un uz ko tiekties nākotnē.

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta ikgadējais Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu tādos aspektos kā uzņēmuma stratēģiskā plānošana, tirgus attiecības, darba vide, sabiedrība un apkārtējā vide, piešķirot uzņēmumiem bronzas, sudraba, zelta, platīna vai dimanta kategoriju.

Plašāka informācija par Ilgtspējas indeksa 2022. gada vērtējumu pieejama ŠEIT.

Plašāka informācija par BALTA sniegumu korporatīvās sociālās atbildības jomā pieejama ŠEIT.

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.