BALTA kopā ar Ziedot.lv piešķir mantām otru dzīvi un palīdz 75 ģimenēm

27.11.2013

Lai sniegtu atbalstu trūcīgajām Latvijas ģimenēm, Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA Grupa) darbinieki no Rīgas un Saldus piedalījās Ziedot.lv projektā „Mantu otrā dzīve”. Kā liecina apkopotie rezultāti, BALTA darbinieki Rīgā, Saldū, Kuldīgā, Daugavpilī, Valmierā un citās filiālēs visā Latvijā saziedoja dažādas lietas, kas noder praktiskām vajadzībām un kuras to jaunajiem lietotājiem tika nogādātas vairākos pilnos mikroautobusos. Pēc Ziedot.lv aplēsēm, šīs mantas noderēs 75 trūcīgajām ģimenēm, sildoties vēsajos ziemas vakaros.

BALTA darbinieki visā Latvijā ģimenēm ziedoja nepieciešamākās ikdienas lietas, kas noderēs aukstajam laikam. Labdarībai tika atvēlēti ziemas apģērbi gan pieaugušajiem, gan bērniem – mēteļi, šalles, zābaki, cimdi, zeķes, jakas, bikses. Tāpat tika ziedota gultasveļa, spilveni, segas, kā arī bērnu drēbītes un higiēnas preces zīdaiņiem.

„Lai arī ikdienā arvien biežāk dzirdam pozitīvas ziņas par ekonomiskās situācijas uzlabošanos, līdz ar vēsāka laika iestāšanos mēs apjaušam, ka Latvijā vēl joprojām ir daudz ģimeņu, kurām trūkuma dēļ ir grūtības nodrošināt sev pienācīgus ikdienas apstākļus. Turklāt, ņemot vērā BALTA plašo filiāļu tīklu un ievērojamo darbinieku skaitu, mums ir iespējas kopā padarīt Latviju labāku, tāpēc esam gandarīti, ka mūsu darbinieki Saldū aktīvi atbalstīja tos, kuriem klājas grūtāk,” skaidro BALTA iekšējās komunikācijas speciāliste Anita Irbīte.

„Diemžēl Latvijā ir daudz ģimeņu un bērnu, kam trūkst pat elementāru ikdienas lietu, lai varētu bez bažām sagaidīt aukstos un drēgnos ziemas vakarus. Sega, ar ko segties, mētelis un ziemas zābaki, ko vilkt uz skolu, mums šķiet pašsaprotamas lietas, bet citiem tas ir dārgums, ko grūti iegūt. Tāpēc ikviens, kurš noziedo derīgas mantas lietošanas kārtībā, piešķir lietām otru dzīvi, kas citiem palīdz pārciest skarbo ikdienu,” skaidro Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Projekta ietvaros laika posmā kopš oktobra BALTA darbinieki aktīvi gādāja pieaugušo un bērnu siltos apģērbus, apavus, kā arī mīkstās rotaļlietas. BALTA darbinieku saziedotās lietas Rīgā jau patlaban ir nodotas trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm, kā arī iestādēm un labdarības organizācijām, piemēram, Bolderājas lielo ģimeņu apvienībai „Astoņkājis” un Carnikavas „Piejūras internātpamatskolai”. Tāpat lielu atbalstu akcijas realizācijā sniegušas Ziedot.lv partnerorganizācijas reģionos, kuras palīdzējušas saziedotās mantas nogādāt ģimenēm, piemēram, atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” Ventspilī, Talsu novada fonds, sieviešu atbalsta organizācija un soroptimistu klubs „Ogre-Ķegums”, palīdzības centrs grūtniecēm un vientuļajām māmiņām Liepājā „Mārtiņmāja”, Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komiteja u.c.

Labdarības projektā „Mantu otrā dzīve” Ziedot.lv aicina iedzīvotājus izmantot iespēju ziedot jaunas vai lietotas mantas, kuras pašiem vairs nav nepieciešamas, bet kuras var atkārtoti lietot. Sīkāku informāciju iespējams atrast portālā ziedot.lv.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

Papildu informācija:

Anita Irbite
BALTA iekšējās komunikācijas speciāliste
Tel.: 2 6372678
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.