BALTA noslēgusi lielāko autoparka apdrošināšanas darījumu Baltijā

30.10.2015

Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU Grupa) sadarbībā ar brokeru kompāniju „Aon Baltic” jau sesto gadu pēc kārtas ir parakstījusi līgumu ar vienu no Eiropā lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem „ALD Automotive”. Noslēgto darījumu palīdzēs realizēt BALTA māsas kompānijas Lietuvā un Igaunijā. Patlaban „ALD Automotive” Baltijā kopā pārvalda 3 600 spēkratu, tādejādi noslēgtais sadarbības līgums ir lielākais autotransporta apdrošināšanas darījums Baltijā.

Noslēgtā sadarbības līguma ietvaros BALTA ar brokera „Aon Baltics” palīdzību sniegs KASKO un OCTA apdrošināšanu „ALD Automotive” 1 300 automašīnu lielajam autoparkam Latvijā, taču kopumā pakalpojums tiks sniegts visu trīs Baltijas valstu autoparkiem. To palīdzēs realizēt BALTA māsas kompānijas Lietuvā un Igaunijā. Noslēgtais līgums paredz arī individuāli klienta vajadzībām pielāgotu atlīdzību izmaksas procesu, kas ļaus paātrināt apdrošināšanas gadījumu izskatīšanu un atlīdzību izmaksu.

„Apdrošināšanas atlīdzību gadījumos BALTA spēj operatīvi pieņemt lēmumus un attiecīgi reaģēt ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā, tāpēc visā Baltijā veiksmīgi sadarbojamies ar „ALD Automotive” jau sesto gadu. Lepojamies ar ilggadējo sadarbību, kas apliecina, ka spējam sniegt uzņēmuma individuālajām vajadzībām atbilstošus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību,” skaidro BALTA tehniskais direktors Uldis Dzintars.

„ALD Automotive” vadītājs Latvijā Valdis Dzilnavs norāda: „Esam gandarīti turpināt ilggadējo sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA. Apdrošināšanas partnera izvēlē mums ir ļoti svarīga profesionalitāte un uzticamība, kā arī vienota pakalpojuma sniegšana visā Baltijā. Tas attiecīgi ļauj arī mums nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.”

Par „ALD Automotive"

„ALD Automotive” ir viens no vadošajiem un lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem Eiropā ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. Uzņēmums darbojas 39 valstīs visā pasaulē, nodarbinot 4 500 cilvēku un pārvaldot vairāk nekā 1 000 000 automašīnu. 

Baltijā „ALD Automotive” darbojas kopš 2005.gada, kad tika uzsākta uzņēmuma darbība Igaunijā. 2006.gada sākumā tika nodibināts uzņēmums Lietuvā, bet kopš 2006.gada vidus pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā. Baltijā „ALD Automotive” pārvalda 3 600 automašīnu lielu autoparku un nodarbina 37 darbiniekus.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 11 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

„Balta” ietilpst „PZU Grupā”, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2013.gadā „PZU Grupa” apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,98 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Papildu informācija:

Linda Liekniņa
Stratēģiskā mārketinga un klientu direktora p.i.
Tel.: 2 9339426
E-pasts: linda.lieknina@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

 

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.