BALTA reģistrējusi miljono veselības apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu

30.10.2015

Pagājušajā nedēļā Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) ir saņēmusi savu miljono veselības apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu, sistēmā reģistrējot gan klientu iesniegtos čekus, gan medicīnas iestāžu saņemtos rēķinus par apdrošināšanas ietvaros veiktajām medicīniskajām manipulācijām. Interesanti, ka BALTA vēsturē pati mazākā summa, par kuru iesniegts atlīdzības pieteikums, ir čeks 0,39 eiro vērtībā, savukārt lielākās atlīdzības klientiem izmaksātas vairāku tūkstošu eiro apmērā.

BALTA veselības apdrošināšanas miljonais atlīdzību pietikums pagājušajā nedēļā ir saņemts no Gulbenes novada, kur kliente iesniegusi pieteikumu par atlīdzības izmaksu čekam 12,27 eiro vērtībā. Savukārt šonedēļ ir veikta atlīdzības izmaksa un, lai sveiktu klienti, BALTA uz Gulbeni nogādās veselīgu un gardu svētku sveicienu.

„Pagājušajā nedēļā esam saņēmuši savu miljono veselības apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu, kuru sistēma ir reģistrējusi kopš tās modernizācijas pirms septiņiem gadiem. Jāatzīst, ka izpratne par veselības apdrošināšanu pēdējos gados ir attīstījusies un šobrīd to izvēlas iegādāties arvien biežāk – uzņēmumi to novērtē kā ieguldījumu savu darbinieku lojalitātē, jo ikvienam darbspējīgajam Latvijas iedzīvotājam ir būtiska veselības apdrošināšanas sniegtā drošības sajūta. Savukārt uzņēmējam tas nozīmē veselus darbiniekus, kuri slimo retāk un īsāku laiku, jo prot laikus rūpēties par savu veselību,” norāda BALTA atlīdzību direktors Ingus Savickis.

BALTA statistika rāda, ka lielākā atlīdzību pieteikumu daļa jeb 68% tiek iesniegti, izmantojot tiešsaistes sistēmu. Tāpat veselības apdrošināšana ir viena no nozarēm, kas aktīvi izmanto modernās tehnoloģijas – klienti novērtē pašlaik pieejamās apdrošināšanas kartes ar magnētisko joslu, kas atvieglo norēķinus par medicīnas pakalpojumiem, jo tās iespējams izmantot kā ierasto kredītkarti vai debetkarti.

Kopumā BALTA pērn atlīdzībās klientiem veselības apdrošināšanas pakalpojumiem izmaksāti 5,13 miljoni eiro.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 12 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

„Balta” ietilpst „PZU Grupā”, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2013.gadā „PZU Grupa” apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,98 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.


Papildu informācija:

Anita Irbīte
BALTA komunikācijas speciāliste
Tel.: 2 6456444
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.