BALTA: zaudējumi par plūdiem Ogrē pārsniegs 50 000 latu

22.04.2013

Kā liecina Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA Grupa) jaunākā informācija, tad šī gada plūdi un pali klientiem jau radījuši zaudējumus vairāk nekā 50 000 latu apmērā, kas lielākoties saistīti ar plūdiem Ogrē. Līdz šim apdrošinātājs no šī reģiona saņēmis 24 atlīdzību pieteikumus, gatavojoties arī pieteikumu skaita pieaugumam no citām apdraudētajām teritorijām Latvijā.

BALTA 17.aprīlī nosūtīja savus ekspertus uz Ogri, lai apsekotu plūdu radītos postījumus un sniegtu operatīvu palīdzību klientiem. BALTA tos klientus, kuru mājokļi plūdos bija stipri cietuši un kuros nebija iespējams uzturēties, izmitināja viesnīcā. Šādu iespēju izmantoja seši klienti, tāpat klientiem tika piedāvāta iespēja izmantot avansa maksājumu par nodarītajiem zaudējumiem.

„Pašlaik saņemam zvanus no klientiem Ogrē par ūdens atkāpšanos, tāpēc pašā tuvākajā laikā plānojam doties otrreizējā apskatē un veikt postījumu apmēru apzināšanu. Pašreizējās aplēses liecina, ka līdz šim brīdim plūdu radītie zaudējumi Ogrē pārsniegs 50 000 latu, šī summa noteikti pieaugs. Kopumā visā Latvijā plūdi var sasniegt pat 2010.gada apmērus, kad klientiem atlīdzinājām zaudējumus 230 000 latu vērtībā. Operatīva informācija no Pļaviņām, Daugavpils, Krāslavas, Valmieras, Līvāniem un citām kritiskajām vietām pagaidām nav pieejama, taču paredzam, ka nākamās nedēļas sākumā saņemsim pieteikumus arī no šiem reģioniem,” skaidro BALTA atlīdzību direktors Ingus Savickis.

BALTA eksperti seko līdzi notikumiem arī citās pilsētās, lai vajadzības gadījumā klientiem sniegtu operatīvu palīdzību un iesaistītu savus ekspertu postījumu novērtēšanā. Eksperti seko līdzi informācijai par plūdu iespējām arī Valmierā un Gulbenē, lai spētu operatīvi reaģēt atbilstoši situācijai. BALTA aicina klientus, kuru īpašumus ir skāruši plūdi un kuriem ir nepieciešama palīdzība, kontaktēties ar atlīdzību kontaktcentru, zvanot uz tālruni 67533375.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

Papildu informācija:

Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 2 6456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.