Jaroslavs Mioskovskis (Jaroslaw Mioskowski) BALTA komandai pievienojās 2020. gada septembrī, pārņemot Risku un atbilstības direktora amatu un uzņēmuma risku un atbilstības pārraudzības funkciju.

Jaroslavs savu karjeru veiksmīgi uzsāka PZU Polijas birojā kā aktuārais analītiķis, veiksmīgi vadījis PZU Life aktuāru komandu, vēlāk arī PZU Risku departamentu un bijis padomes loceklis visos PZU grupas Baltijas uzņēmumos. 2012. gadā Jaroslavs ieguvis maģistra grādu ekonomikas kvantitatīvajās metodēs un informāciju sistēmu jomā Varšavas SGH Ekonomikas augstskolā, savukārt 2019. gadā tajā pašā augstskolā papildinājis izglītību Finanšu institūciju risku vadībā.

Jaroslavs ir aktīvi iesaistījies un vadījis dažādus PZU grupas līmeņa projektus, strādājis pie Solvency II ieviešanas, kā arī ieviesis vairākus risku novērtēšanas un aktuāros modeļus.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.