Kuldīgā atklāta pirmā BALTA jaunā koncepta filiāle

12.08.2013

Pagājušajā nedēļā, 8.augustā Kuldīgā, Smilšu ielā 24 atklāta pirmā Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA Grupa) jaunā koncepta filiāle. Ieviešot jauno konceptu, BALTA stiprina savas pozīcijas reģionos, piešķir filiālēm modernu vizuālo izskatu un kļūst pieejamāka saviem klientiem, tostarp nodrošinot ērtu piekļuvi jaunajām māmiņām ar ratiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Kuldīgas filiāle ir pirmā, kas piedzīvo patīkamās pārmaiņas, ko līdz 2016.gada janvārim plānots realizēt visās BALTA filiālēs un klientu apkalpošanas centros Latvijā.

BALTA privātpersonu segmenta pārdošanas direktors un valdes loceklis Uģis Vorons norāda: „Patlaban BALTA ir visplašākais filiāļu tīkls Latvijā – klienti tiek apkalpoti kopumā 51 filiālē un klientu apkalpošanas centros, no kuriem 10 atrodas Rīgā un 41 reģionos. Neskatoties uz to, ka daudzi uzņēmēji no reģioniem dodas prom, mēs turam doto solījumu klientiem, aktīvi strādājot un pat paplašinot filiāļu tīklu. Klienti reģionos mums ir tikpat svarīgi kā Rīgā. Turklāt Kuldīga tam ir spilgts piemērs, jo tur esam izveidojuši mūsu pirmo pilnīgi jaunā koncepta filiāli. Jāteic, ka, ieviešot jauno konceptu, mēs ne tikai renovējam telpas un uzlabojam to vizuālo izskatu, bet stratēģiski izvērtējam tās atrašanās vietu, lai mūsu pakalpojumi būtu vieglāk pieejami.”

BALTA Kuldīgas filiālē patlaban strādā 10 darbinieki. Iepriekš tā darbojās Pilsētas laukumā 1, bet jaunā filiāle atrodas Smilšu ielā 24. Ja iepriekš filiāle atradās ēkas 2.stāvā, tad pašlaik tā darbojas 1.stāvā, atvieglojot tās apmeklēšanu gan jaunajām māmiņām, gan cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Koncepcijā iekļauts arī jauns vizuālais noformējums un interjers. Kā ierasts, filiāle strādā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Jaunā koncepta filiāles atklāšana Kuldīgā ir daļa no plašākām pārmaiņām, kas tiek īstenotas visās BALTA filiālēs, iedvesmojoties no mātes kompānijas „RSA Group” veiksmīgās pieredzes. Tuvāko trīs gadu laikā BALTA plāno vienoto konceptu iedzīvināt visā Latvijā, prognozējot projektu pabeigt 2016.gada janvārī. Tikmēr jau šogad plānots pārbūvēt vai paplašināt piecas filiāles dažādās Latvijas vietās – divas Rīgā un pa vienai Siguldā, Daugavpilī un Rēzeknē.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

Papildu informācija:

Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 2 6456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv


 

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.