Loterija “Drošībā, lai kur Tu būtu”

07.09.2023

Jaunums!

Turpmāk BALTA klientiem, iegādājoties īpašuma apdrošināšanu, tiek piedāvāta unikāla iespēja – vienlaicīgi ar īpašuma apdrošināšanu iegādāties arī gada ceļojumu apdrošināšanas polisi, kurā iekļauts neierobežots ceļojumu skaits gada laikā, viena ceļojuma ilgumam nepārsniedzot 15 dienas. Vēl vairāk – gada ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļauti arī aktīvās atpūtas sporta veidi, tostarp slēpošana un snovbords, pārvietošanās ar mopēdu un motorolleru un citas priekšrocības, un tas viss – bez pašriska.

Piedalies loterijā un laimē!

Iegādājies BALTA nekustamā īpašuma apdrošināšanu kopā ar gada ceļojuma apdrošināšanas polisi līdz 31. decembrim un piedalies loterijā ar iespēju laimēt vērtīgas balvas no AENO teju 4000 EUR vērtībā.

LOTERIJAS NOTEIKUMI

Īpašuma un gada ceļojumu apdrošināšanas polisi iespējams iegādāties BALTA filiāļu tīklā, kontaktu centrā vai pie sadarbības partneriem.

Loterijas atļaujas nr. 7859

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.