Pagarina pieteikšanos konkursam „Drošākais uzņēmuma autoparks 2015”

30.10.2015

Reaģējot uz potenciālo dalībnieku lūgumu dot iespēju pamatīgāk sagatavoties dalībai konkursā, nolemts par nedēļu pagarināt pieteikšanos BALTA gada balvai „Drošākais uzņēmuma autoparks 2015”. Tagad uzņēmumiem pieteikumus Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas, „SEB līzings”, „Drošas Braukšanas Skolas” (DBS) un apdrošinātāja BALTA organizētajam konkursam iespējams iesniegt līdz šī gada 13.novembrim.

Konkursā „Drošākais uzņēmuma autoparks” var pieteikties jebkurš uzņēmums, kura īpašumā ir 10 vai vairāk transportlīdzekļu. Lai startētu konkursā, nepieciešams elektroniski aizpildīt īsu un vienkāršu anketu saitē balta.lv/autoparkiem. Tajā jāsniedz informācija par uzņēmumu, tā darbības veidu un izmantoto komerctransportu. Dalība konkursā ir bez maksas.

BALTA gada balva kā jau katru gadu norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā tiks izvērtēta uzņēmuma sniegtā informācija, kā arī CSDD statistika par uzņēmuma transportlīdzekļiem un to stāvokli. Savukārt otrajai kārtai tiks izvirzīti 15 labākie uzņēmumi, kurus klātienē ar padziļinātas intervijas un anketas palīdzību izvērtēs speciāla žūrija.

Pretendenti tiks vērtēti vairākās kategorijās, atsevišķi iedalot kravas vai speciālā pielietojuma autoparkus, zemāka riska autoparkus un pasažieru pārvadātājus. Konkurss noslēgsies 2016.gada februārī, apbalvojot labākos uzņēmuma autoparkus ar vērtīgām balvām no BALTA, DBS un citiem konkursa sadarbības partneriem. Pirmo vietu ieguvēji iegūs iespēju pilnveidot drošas braukšanas prasmes „Test and training” trasē Vācijā.

„Drošākais uzņēmuma autoparks 2015” žūrijā ietilpst BALTA vecākais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, auto eksperts un žurnālists Normunds Avotiņš, SEB līzinga pārstāvji Ģirts Belēvičs un Jānis Ģirnis, kā arī satiksmes psiholoģijas sertifikāta īpašniece, Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas rektore Daina Voita.

Konkurss tiek organizēts jau ceturto gadu. Pērn konkursā piedalījās un par laureātiem kļuva tādi Latvijas uzņēmumi kā „Ventspils reiss”, „VTU Valmiera”, „Kurbads un Ko”, „HAVI Logistics”, „CEMEX”, „Latvijas gāze”, „Rīgas siltums”, „Nordeka” un „Grindeks”.

Par konkursu „Drošākais uzņēmuma autoparks”

BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks" konkursa mērķis ir uzlabot kopējo satiksmes drošību Latvijā, sniedzot uzņēmumiem praktisku informāciju, kā uzlabot sava autoparka pārvaldību. Pirmo reizi konkurss notika 2012.gadā.

AAS Konkursu organizē Latvijas lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA, LR Satiksmes ministrija, SIA „Drošas Braukšanas Skola” un SIA „SEB līzings”. Kā partneri konkursu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija „Latvijas auto”, „Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija”, informatīvais atbalstītājs - ziņu portāls „Delfi”

Konkursa mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta autoparku pārvaldīšana, kā arī palīdzēt uzņēmumiem izvērtēt iespējamos riskus, kas saistīti ar autoparku un sniegt padomus tā efektīvākā un drošākā vadīšanā, uzlabojot kopējo satiksmes drošību Latvijā.

Papildu informācija:

 Anita Irbīte

BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja 
Tel.: 26456444
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Juta Krīgere

„DBS” izpilddirektore
Tel.: 29426162
E-pasts: juta.krigere@dbs.lv 

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.