Par BALTA jauno prezidentu kļuvis Sandis Šteins

03.02.2014

Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA Group) padome par jauno BALTA prezidentu un valdes priekšsēdētāju ir apstiprinājusi Sandi Šteinu. Pirms tam no 2011.gada Sandis Šteins bijis „Statoil Fuel & Retail” Krievijas organizācijas vadītājs.

„Esmu priecīgs  pievienoties pieredzējušu profesionāļu komandai, kura augstas konkurences apstākļos gadu no gada spēj noturēt uzņēmumu stabilās nozares līderpozīcijās Latvijā, reizē iemantojot klientu atzinību. BALTA vienmēr ir rādījusi labu sniegumu, kas liek drošus pamatus tālākai uzņēmuma izaugsmei. Ar lielu interesi izmantošu savas zināšanas, lai BALTA turpinātu jau uzsāktā kursa sasniegšanu, kā arī nospraustu jaunus mērķus. Šāds finanšu sektors man personīgi ir jauns izaicinājums profesionālajā karjerā, kur noteikti varēšu sniegt vērtīgu pienesumu arī no savas līdzšinējās pieredzes mazumtirdzniecības sfērā,” komentē S. Šteins.

Sandis Šteins kopš 2011.gada augusta ir strādājis Krievijā kā „Statoil” biznesa nodaļas vadītājs un viceprezidents. Viņam ir astoņu gadu pieredze, strādājot „Statoil Latvia” iekšējās kontroles direktora, finanšu un vadības direktora un ģenerāldirektora amatā. Profesionālā karjera tika uzsākta akciju sabiedrībā „Preses nams” ekonomista un vēlāk izdevniecības direktora amatā. Sandis Šteins ar savu darba pieredzi un zināšanām ir pierādījis, ka ir viens no stratēģiski spēcīgākajiem vadītājiem Latvijā.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

Papildu informācija:

Anita Irbīte
BALTA komunikācijas speciāliste
Tel.: 2 6372678
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv