Pirmo reizi Latvijā elektropreču veikalu tīkls piedāvā apdrošināt pirkumu

12.06.2013

Pārņemot veiksmīgu ārvalstu praksi, no šīs nedēļas Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) sadarbībā ar vienu no lielākajiem elektropreču veikalu tīkliem „RD Electronics” Rīgā un citās pilsētās pirmo reizi Latvijā piedāvā iespēju pircējiem atsevišķi apdrošināt savu veikalā iegādāto veļasmašīnu, viedtelefonu, televizoru vai citu elektroiekārtu. Iegādājoties jaunu preci, plašajā veikalu tīklā visā Latvijā pircējs varēs apdrošināt iekārtu, pasargājot sevi no neparedzētiem izdevumiem, ja tā tiks sabojāta vai nozagta. Apdrošināšanas pakalpojuma pieejamība visos veikalos tiks nodrošināta līdz Jāņiem.

BALTA korporatīvo partneru pārvaldes vadītājs Kaspars Lukačovs norāda: „Līdz šim šādas prakses Latvijā nebija – mantu varēja apdrošināt vienīgi īpašuma apdrošināšanas ietvaros vai, atsevišķi iegādājoties, piemēram, elektronisko risku apdrošināšanu. Savukārt Lielbritānijā, Latīņamerikas valstīs un citur pasaulē tas jau ir ierasts pakalpojums. Tagad klienti, apdrošinot veikalā iegādātās elektropreces, varēs justies pasargāti no neparedzētiem izdevumiem dažādu negadījumu gadījumos. Mūsu klientu pieredzē iekārtas bieži cieš no elektrības svārstībām, pārvietošanas laikā nodarītiem bojājumiem, mājokļa applūšanas un citiem negadījumiem, ko nesedz ražotāja garantija, tāpēc šis pakalpojums ir aktuāls plašam iedzīvotāju lokam, kas nolēmuši iegādāties jaunu telefonu, ledusskapi, televizoru, veļasmašīnu vai citu iekārtu. Apdrošināšana ir risinājums tad, kad nedarbojas servisa garantija, - prece ir nozagta, zudusi vai netīši bojāta.”

BALTA un „RD Electronics” piedāvās pircējiem uz gadu iegādāties apdrošināšanu dažādām preču grupām, tostarp sadzīves tehnikai, televizoriem, datoriem, kamerām, auto aprīkojumam, mobilajiem tālruņiem un citām iekārtām. Polises cenas būs dažādas, sākot no 12 latiem, - par šādu summu būs iespējams apdrošināt, piemēram, 240 latu vērtu ledusskapi. Elektroiekārtas un aksesuārus varēs apdrošināt to iegādes brīdī jebkurā no 28 „RD Electronics” veikaliem 20 Latvijas pilsētās. Vienā apdrošināšanas polisē var apdrošināt vienu vai vairākas elektroiekārtas vienlaicīgi.

„Ikvienam pircējam ir svarīgi, lai iegādātā prece kalpotu ilgi un droši. Īpaši svarīgi tas ir mūsdienās, kad mūsu mājokļos parādās arvien modernāka tehnika, kuras izmaksas ir gana lielas un ko ne katrs var atļauties īsā laikā iegādāties atkārtoti, ja tā sabojājas, zūd vai to nozog. Tiesa, neviens no mums nav pasargāts no dažādām dzīves situācijām, piemēram, bērni mēdz spēlēties ar jauno viedtālruni un nomest to zemē, to var sabojāt mājdzīvnieki, jauno portatīvo datoru var sabojāt izlijusi rīta kafijas tase, televizors var nokrist pārvietošanas laikā u.tml. Tādēļ „RD Electronics”, ieviešot jaunu pakalpojumu elektropreču tirgū, ar gandarījumu var apliecināt, ka kopā ar BALTA esam izstrādājuši unikālu produktu Latvijā, kas klientiem piedāvā plašu risku segumu, lai parūpētos par viņiem tajos gadījumos, kad preces garantija nav spēkā,” skaidro „RD Electronics” valdes loceklis Aleksandrs Gornostajevs.

BALTA apdrošināšanas polise būs kā papildinājums ražotāja garantijai. Atšķirībā no garantijas tā atlīdzinās zaudējumus, kas precei radušies ārēju faktoru iedarbības dēļ. BALTA apdrošināšanas segums iekļauj preces zādzību, pēkšņus un neparedzētus fiziskus bojājumus, kā arī zudumu. Apdrošināšanas gadījumā klientam pašam jāsedz tikai daļa no remonta izmaksām vai jaunās preces cenas, bet pārējo sedz BALTA. Lai pieteiktu atlīdzību, klientam atliek vien piezvanīt pa tālruni 67000677.

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

Papildu informācija:

Ilze Rassa
BALTA Komunikācijas vadītāja
Tel.: 2 6456444
E-pasts: ilze.rassa@balta.lv

Inga Bite
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 2 8626761
E-pasts: inga.bite@prae.lvAtpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.