PZU pabeidzis Lietuvos Draudimas un Codan Forsikring A/S iegādes darījumu

30.10.2015

Piektdien, 2014. gada 31. oktobrī, pēc visu vajadzīgo tirgu regulējošo institūciju atļauju un apstiprinājumu saņemšanas PZU SA pabeigusi līguma noslēgšanas procedūru ar RSA Group, lai iegādātos Lietuvas uzņēmumu, kas pazīstams kā Lietuvos Draudimas, un Dānijas uzņēmuma Codan Forsikring A/S Igaunijas filiāli.

Šo uzņēmumu pārņemšana bija pēdējais solis šī gada darījumā, kas ietver Lielbritānijā bāzētā uzņēmuma RSA Group Polijas un Baltijas valstu aktīvu iegādi.

„Esmu ļoti apmierināts, ka esam to paveikuši ātrāk nekā 200 dienu laikā pēc paziņojuma par uzņēmumu iegādi. Tas nebūtu bijis iespējams bez mūsu lieliskās projektu vadības komandas un izcili veiksmīgās sadarbības ar regulējošajām institūcijām piecās valstīs. Pievienojot šos uzņēmumus, esam kļuvuši par mūsu reģiona apdrošināšanas tirgus līderi — tas nozīmē, ka esam izpildījuši svarīgu apņemšanos, kas ierakstīta šobrīd spēkā esošajā PZU 2.0 stratēģijā,’’  norāda Andžejs Klesiks (Andrzej Klesyk), PZU izpilddirektors.

Saskaņā ar 360 miljonus EUR vērto līgumu PZU SA iegādājies Polijas tiešās apdrošināšanas tirgus līderi, proti, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A, kā arī līderus Lietuvā un Latvijā – Lietuvas uzņēmumu Lietuvos Draudimas un Latvijas AAS Balta. Šajā darījumā iekļauta arī Dānijas uzņēmuma Codan Forsikring A/S Igaunijas filiāles iegāde.

Papildu informācija:

Agnieszka Zebrowska
Starptautiskās komunikācijas vadītāja
Tel.: +370 618 54 273
E-pasts: a.zebrowska@pzu.lt
 

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.