Trešo gadu tiks apbalvoti Latvijas drošākie uzņēmumu autoparki

30.10.2015

Kā liecina Satiksmes ministrijas (SM) 2014.gada statistikas dati, patlaban no visiem Latvijā reģistrētajiem transportlīdzekļiem 18% ir komerctransports, un to skaits ar katru gadu palielinās vidēji 4-5% robežās. No kopējās satiksmes plūsmas uz Latvijas ceļiem komerctransports ieņem nozīmīgu lomu. Tādēļ, lai uzlabotu satiksmes drošību Latvijā un mudinātu uzņēmumus rūpēties gan par savu auto tehnisko drošību, gan atbildīgajiem darbiniekiem, jau trešo gadu Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA kopā ar SM, Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), „Drošas Braukšanas Skolu” (DBS), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) rīko konkursu par drošāko uzņēmumu autoparku.

Aicinām apmeklēt BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks 2014” uzvarētāju apbalvošanas pasākumu 2015.gada 12.februārī plkst. 10.00 Spīķeru koncertzālē Rīgā, Maskavas ielā 1

Pasākumā piedalīsies:
•    LR Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns;
•    apdrošinātāja BALTA Drošības pārvaldes vadītājs Egīls Sīlis – Jaunsīlis;
•    tehnoloģiju un pakalpojumu uzņēmuma SIA „Robert Bosch” lielo klientu apkalpošanas vadītājs Māris Daija;
•    divkārtējs čempions autorallijā un Eiropas rallija organizators Latvijā Raimonds Strokšs;
•    Riepu ražošanas uzņēmuma „Goodyear” pārstāvniecības vadītājs Latvijā Mārtiņš Grīnbergs.
Pasākuma programma:
Plkst. 10.00 – izglītojošs seminārs „Tehnoloģijas un drošība”;
Plkst. 14.00 – BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks 2014” uzvarētāju paziņošanas ceremonija.

„Komerctransports ir būtiska satiksmes sastāvdaļa neatkarīgi no tā, vai to izmantojam sabiedriskajam transportam, kravu pārvadājumiem vai saskaramies ar to ikdienas satiksmē. Tas ir būtiski gan autovadītājiem, gan gājējiem – īpaši tagad, kad laika apstākļi šogad visiem autovadītājiem ir sarūpējuši īstu pārbaudījumu viņu prasmēm. Tāpēc kā ekspertam ir prieks redzēt, ka Latvijā ir tādi uzņēmumi, kas atbildīgi un profesionāli izturas pret savu autoparku, rūpējoties ne tikai par transportlīdzekļu tehnisko „veselību”, bet arī autoparka darbinieku profesionalitāti. Tas palīdz radīt drošības sajūtu ikvienam satiksmes dalībniekam, ka mēs pārvietojamies drošā vidē,” uzsver BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis.

BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks” noslēgumā būs iespēja ne vien noskaidrot 2014.gada Latvijas labākos uzņēmumu autoparkus, bet arī apmeklēt semināru „Tehnoloģijas un drošība”. Tajā jomas eksperti stāstīs par profesionālu autoparka pārvaldību, tehnoloģiju inovācijām un jaunumiem likumdošanā, kas attiecas uz autoparkiem. Pasākumā ar secinājumiem par konkursa rezultātiem, reālo situāciju Latvijas uzņēmumu autoparkos, to lielākajiem veiksmes stāstiem un galvenajām problēmām dalīsies arī konkursa žūrija - BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS pārstāvis Edmunds Ozolnieks, auto eksperts Normunds Avotiņš, LR Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands, kā arī satiksmes psiholoģijas sertifikāta īpašniece, Rīgas Pedagoģijas un inovāciju vadības akadēmijas inovāciju un attīstības prorektore Daina Voita.

Kā iepriekš ziņots, konkurss uzņēmumiem dod iespēju izvērtēt savu uzņēmumu un gūt praktiskus padomus, kā uzlabot sava autoparka pārvaldību, lai tas būtu drošs, profesionāls un arī finansiāli efektīvs. Konkursa „Drošākais uzņēmuma autoparks” galvenā balva ir iespēja uzņēmumu pārstāvjiem apmeklēt drošas braukšanas apmācības (Test&Training) Austrijā. Tāpat konkursā tiek pasniegtas vērtīgas veicināšanas balvas no konkursa partneriem.

Par konkursu "Drošākais uzņēmuma autoparks"

BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks" konkursa mērķis ir uzlabot kopējo satiksmes drošību Latvijā, sniedzot uzņēmumiem praktisku informāciju, kā uzlabot sava autoparka pārvaldību. Pirmo reizi konkurss notika 2012.gadā.

Konkursu organizē Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA kopā ar Satiksmes ministriju un „Drošas Braukšanas Skolu”. Kā partneri konkursu atbalsta arī Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Ceļu satiksmes drošības direkcija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija „Latvijas auto” un ziņu portāls Delfi.lv.

Konkursa mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta autoparku pārvaldīšana, kā arī palīdzēt uzņēmumiem izvērtēt iespējamos riskus, kas saistīti ar autoparku un sniegt padomus tā efektīvākā un drošākā vadīšanā, uzlabojot kopējo satiksmes drošību Latvijā.


Papildu informācija:

Anita Irbīte
BALTA komunikācijas speciāliste
Tel.: 26 456 444
E-pasts: anita.irbite@balta.lv

Juta Krīgere
„DBS” izpilddirektore
Tel.: 29426162
E-pasts: juta.krigere@dbs.lv

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.