Aicinām būt uzmanīgiem - Latviju šķērso postoša vētra!

30.08.2023

Sinoptiķi ziņo, ka šodien, 30. augustā, Latvijas teritorijā vietām gaidāma postoša vētra un krusa. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai un brīdinājumiem no Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un rūpēties gan par savu, gan sava īpašuma un automašīnas drošību. 

Klientiem vēlamies atgādināt, ka vētras un krusas nodarīti zaudējumi ir mūsu īpašuma un KASKO apdrošināšanas pamata segumā – jūs esat apdrošināti. BALTA atlīdzību izmaksas neskars tas, vai valstī tiks izsludināta ārkārtas situācija.

Ja vētra būs nesusi zaudējumus, aicinām pieteikt atlīdzību BALTA mobilajā lietotnē, pašapkalpošanās portālā vai pa tālruni 675 333 75. Vēlam veiksmīgi pārciest šos laikapstākļus!

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.