Ingus Savickis BALTA strādā kopš 1996. gada. Pirmos profesionālās darbības gadus Ingus pavadījis BALTA pārdošanas sektorā, savukārt turpmākie ieņemtie amati saistīti ar atlīdzību pusi, strādājot transportlīdzekļu eksperta lomā, tad kā Transportlīdzekļu apdrošināšanas atlīdzību pārvaldes vadītājam, bet kopš 2011. gada 1. jūnija ieņemot Apdrošināšanas atlīdzību direktora amatu.

Ikdienas darbā Ingum ir bijusi iespēja sekmīgi vadīt un ieviest vairākus svarīgus projektus, kas atvieglo klientu ikdienu: sistēmas maiņu, atlīdzību pieteikumus pa telefonu, elektronisko dokumentu apriti. Turklāt šo jauninājumu ieviešanas brīdī 2008. gadā tās bija būtiskas inovācijas visam Latvijas apdrošināšanas tirgum.

Ingus ir ieguvis bakalaura grādu un inženiera diplomu Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību fakultātē.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.