Covid-19 apdrošināšana

Covid-19 segumā iekļauta:

1. Ceļojuma atcelšana vai pārtraukšana**, ja šis risks ir iekļauts polisē, paredz papildu atlīdzību šādos gadījumos:

 • par ceļojuma atcelšanu (viesnīcas, biļetes, ceļazīmes), ja klients saslimst pirms ceļojuma sākuma un ārstēšanās daļēji vai pilnībā pārklājas ar Ceļojuma periodu ar nosacījumu, ka polise ir noformēta vismaz 120 stundas pirms paredzētā ceļojuma sākuma un Covid-19 tests veikts ne ātrāk kā 72 stundas pēc polises noslēgšanas;
 • ja veselības stāvokļa dēļ (piemēram, paaugstinātas temperatūras vai citu iespējamo Covid-19 simptomu gadījumā) klientu neielaiž lidmašīnā, prāmī vai autobusā vai tiek liegta iebraukšana valstī, tad atlīdzināsim izdevumus par ceļojuma atcelšanu (spēkā Zelta un Platīna programmām);
 • pēc atgriešanās Latvijā, ja klientam nepieciešama obligātā karantīna valsts norādītā viesnīcā, apmaksāsim izdevumus līdz 300 EUR (spēkā Platīna programmai);
 • apmaksāsim izdevumus par uzturēšanos karantīnā, atrodoties ārzemēs (līdz 50/75/100 EUR dienā***), un transportu, lai atgrieztos mājās – gadījumā, ja klients tiek ievietots karantīnā pozitīva Covid-19 testa gadījumā vai pēc kontakta ar inficētu personu.

2. Medicīniskā palīdzība* gadījumos, kad to nenodrošina attiecīgā valsts, nesedz EVAK karte vai kāda cita organizācija (aviokompānija, viesnīca utt.). Ambulatorā un stacionārā palīdzība tiek apmaksāta šādā apmērā:

 • Sudraba, Zelta un Platīna programmām – pilnas apdrošinājuma summas ietvaros
 • Bronzas programmai – 5 000 EUR

3. Medicīniskā transporta vai repatriācijas izdevumu apmaksa*, lai nogādātu Tevi uz Latviju.

4. Bērna nogādāšana uz mājām*, ja viņš palicis bez pieaugušā uzraudzības.

Ņem vērā!

 • Personai, kurai nav tiesību saņemt Latvijas Republikā izdotu EVAK karti (nerezidenti un iedzīvotāji, kuri maksā nodokļus ārzemēs), apdrošināšanas atlīdzība medicīniskiem izdevumiem* nevar pārsniegt 5 000 EUR visā līguma darbības periodā Sudraba programmai, 10 000 EUR – Zelta programmai un 15 000 EUR – Platīna programmai.
 • Pilna informācijā par iekļautajiem riskiem un nosacījumiem atspoguļota polises īpašajos nosacījumos.
 • BALTA neapmaksā pašizolācijas izdevumus pēc atgriešanās no ceļojuma, atrašanos karantīnā pirms brīvas pārvietošanās pa ceļojuma valsts teritoriju un izdevumus, kas saistīti ar obligāto testu, kas jāveic, lai atgrieztos mītnes zemē vai ieceļotu citā valstī.
 • BALTA Covid-19 segums neapmaksā ceļojuma atcelšanas izdevumus, ja pirms ceļojuma personai nav konstatēta un laboratoriski pierādīta saslimšana ar Covid-19.
* Apdrošināšanas limits riskiem “Medicīniskie izdevumi”, “Slimnieka repatriācija”, “Bērna evakuācija”, “Medicīniskais transports” un “Repatriācija nāves gadījumā” saistībā ar Covid-19 norādīts kā kopējais limits atbilstoši izvēlētās programmas veidam.
** Iekļautie limiti “Ceļojumu atcelšana, pārtraukšana” sakrīt ar polises norādīto riska limitu un tiek izmaksāti katrai apdrošinātajai personai.
*** Sudraba programma – 50 EUR dienā, Zelta programma – 75 EUR dienā, Platīna programma –100 EUR dienā.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.