Madarai ir vairāk nekā 25 gadu pieredze jurisprudencē, tostarp teju 20 gadus strādājot kā zvērinātam advokātam. Kopš 2008. gada Madara ir ieņēmusi vadošus amatus dažādās uzņēmējsabiedrībās, tai skaitā, kredītiestādē, apdrošināšanas sabiedrībā un finanšu tehnoloģiju (fintech) uzņēmumā.

Iepriekš, strādājot apdrošināšanas uzņēmumā, Madara guvusi Latvijas apdrošināšanas tirgum unikālu pieredzi, nodrošinot juridiskās komandas darbu apdrošinātāja reorganizācijas un Baltijas apdrošināšanas portfeļa veiksmīgas pārdošanas investoriem procesā. Savukārt kopš Madaras pievienošanās BALTA komandai 2019. gada novembrī īstenota virkne uzlabojumu, tostarp strukturējot uzņēmuma darbinieku pilnvarojumus un pārstāvniecības tiesības, ieviešot standartizētas darījumu formas un nodrošinot juridisko atbalstu, kas ļauj līdzsvarot biznesa prasības ar juridiskajiem riskiem. “Izcils, uz rezultātu balstīts juridiskās komandas sniegums, ikdienā atbalstot AAS BALTA struktūrvienības, ir mans pamatuzdevums, mērķis un izaicinājums,” par sevi saka pati Madara.

Madara ieguvusi maģistra grādu tiesību zinātnēs Latvijas Universitātē un EMBA grādu Rīgas Ekonomiskajā augstskolā (SSE Riga). Zināšanas Madara ik gadu papildina dažādos kvalifikācijas celšanas kursos un mācībās, un saņēmusi arī korporatīvās pārvaldības “Baltic Institute of Corporate Governance” sertifikātu.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.