KASKO


Respektabli un uz attīstību orientēti uzņēmumi izvēlas BALTA KASKO apdrošināšanas polisi, jo zina, ka mēs strādājam godprātīgi, balstoties uz skaidriem noteikumiem, faktiem un caurspīdīgu atlīdzību regulēšanas procesu. Ne velti jau vairākus gadus BALTA tiek atzīta par godprātīgāko apdrošināšanas kompāniju Latvijā.

KASKO apdrošināšana pasargās Tavu uzņēmumu no neparedzētām izmaksām, kas radušās kādai tā autoparka automašīnai:

  • Bojājumu gadījumos (ceļu satiksmes negadījumi, bedres, skrāpējumi, sadursme ar stāvošiem objektiem, krītoši priekšmeti, citu personu ļaunprātīga rīcība, ugunsgrēki, dabas stihijas, dzīvnieku un putnu radīti bojājumi)
  • Zādzības, laupīšanas vai apzagšanas gadījumā (automašīnas vai kādu tās daļu zādzība vai nolaupīšana, zādzības mēģinājuma rezultātā transportlīdzeklim nodarītie bojājumi)

Visu risku KASKO

Visu risku KASKO apdrošināšana ietver būtiski plašāku apdrošināto risku segumu, kas palīdzes dažādos neparedzētos gadījumos. Tā palīdzēs arī gadījumos, kurus standarta KASKO neapdrošina.

Visu risku KASKO priekšrocības :

Maiņas auto uz 1 mēnesi
Remonts pie autorizēta dīlera līdz 7 gadu veciem auto
Visu risku KASKO segums


Visu risku KASKO priekšrocības salīdzinājumā ar citiem BALTA transporta apdrošināšanas produktiem skaties šeit.

Palīdzība uz ceļa

Pērkot BALTA KASKO apdrošināšanu, Tavs uzņēmums vienmēr saņems arī diennakts palīdzību uz ceļa konkrētajai automašīnai. Tas nozīmē, ka tehnisku problēmu vai avārijas gadījumā viens zvans un mēs dosimies Tev vai kādam Tavam kolēģim palīgā!

Palīdzība uz ceļa nodrošina konsultācijas pa tālruni, tehnisku problēmu novēršanu, automašīnas evakuāciju, taksometra pakalpojumus automašīnas pasažieriem, kā arī viesnīcu, ja negadījums noticis ārzemēs utt.

Remonta darbu kvalitātes garantija

BALTA rūpīgi izvēlas sadarbības partnerus – autoservisus, kas veic BALTA klientu auto remontus. Tāpēc varam garantēt, ka remonta darbu kavlitāte būs teicama.

Atsauksmju vai pretenziju gadījumā lūdzam sazināties ar BALTA atlīdzību kontaktu centru – 675 333 75.

Cik maksā KASKO apdrošināšana?

Tava uzņēmuma automašīnu KASKO apdrošināšanas cena ir atkarīga no auto markas un modeļa, auto vērtības, apdrošināto automašīnu skaita, kā arī no tā, kādu pašriska apmēru Tavs uzņēmums apņemas uzņemties pats:

  • Jo lielāks būs Tava uzņēmuma pašrisks, jo lētāka būs tā automašīnu KASKO apdrošināšanas polise – ar pašrisku Tavs uzņēmums apliecina savu gatavību segt (mazu) daļu no iespējamiem (lieliem) zaudējumiem
  • Jo ilgāk Tavs uzņēmums būs lojāls BALTA klients, jo labāku cenu mēs tam varēsim piedāvāt

Vadītāju un pasažieru apdrošināšana

Parūpējies ne tikai par sava uzņēmuma automašīnu, bet arī par to autovadītāju un pasažieru drošību! Papildus KASKO apdrošināšanai komplektā iegādājies arī nelaimes gadījumu apdrošināšanu!

BALTA KASKO apdrošināšana – Tava uzņēmuma attīstībai bez neparedzētiem zaudējumiem!

Noteikumi šeit