OCTA sistēma Latvijā

Esi informēts un palīdzi būt informētiem arī citiem sava uzņēmuma aktīvajiem autovadītājiem!

OCTA likums

Ja Tavā uzņēmumā ir automašīnas, kas aktīvi piedalās ceļu satiksmē, iesakām Tev un ikvienam uzņēmuma autovadītājam kaut reizi ielūkoties OCTA likumā un tā grozījumos. Tas ikvienam autovadītājam un par uzņēmuma autoparku atbildīgajām personām ļaus precīzāk izprast OCTA sistēmas būtību, OCTA cenu veidošanos, kā arī apdrošinātāju atlīdzību noregulēšanas sistēmas kopējos principus. Tas būs noderīgi, ja kādreiz Tev vai kādam citam uzņēmuma darbiniekam ar uzņēmuma transportlīdzekli sanāktu neveiksmīgi būt vainīgajam vai cietušajam ceļu satiksmes negadījumā.

Pārbaudi sava uzņēmuma transportlīdzekļa OCTA polises darbības termiņus

Ja esi aizmirsis, kad kādam uzņēmuma transportlīdzeklim beidzas OCTA polises darbības termiņš pārbaudi to dažu sekunžu laikā LTAB mājaslapā.

Statistika

Iepazīsties ar OCTA statistikas datiem, lai gūtu precīzāku priekšstatu par OCTA nozari Latvijā kopumā.

Saskaņotais paziņojums

Aktīvākajiem uzņēmuma autovadītājiem iesaki iepazīties ar saskaņoto paziņojumu un tā aizpildīšanas niansēm, lai viņi to varētu izmantot pēc nelieliem ceļu satiksmes negadījumiem. Nepieciešamības gadījumā aicini kolēģus sazināties ar mums, lai nepilnīgi vai nepareizi aizpildīts saskaņotais paziņojums neliegtu Tavam uzņēmumam iespēju pieteikt un saņemt atlīdzību. Saskaņotais paziņojums ir jāiesniedz apdrošinātājam 10 dienu laikā no negadījuma dienas.

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.