Vairāk par OCTA polisi uzņēmumiem

Pasargā savu uzņēmumu no liekiem enerģijas, laika un naudas zaudējumiem. Iegādājies sava uzņēmuma autoparka OCTA polises pie atbildīga un godprātīga apdrošinātāja.

Ko tas nozīmē Tavam uzņēmumam?

Tas nozīmē, ka tad, ja autovadītājs ar uzņēmuma transportlīdzekli būs izraisījis ceļu satiksmes negadījumu un kaitējis kādam transportlīdzeklim, trešās personas mantai vai nodarījis miesas bojājumus ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajām personām, šie zaudējumi nebūs jāsedz Tavam uzņēmumam ne Latvijā, ne pārējā Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā. Nodarītos zaudējumus segs BALTA pat tad, ja tie sasniegs vairākus desmitus vai simtus tūkstošu eiro. 
Vēlies, lai BALTA sedz arī Tava uzņēmuma transportlīdzeklim nodarītos zaudējumus? Iegādāties sava uzņēmuma autoparkam 
KASKO apdrošināšanas polises.

Ņem vērā! Ja cietušais nebūs apmierināts ar zaudējumu atlīdzību, Latvijas Republikas tiesību akti viņam paredz tiesības vērsties tiesā pret zaudējumus nodarījušo personu, proti, Tavu uzņēmumu vai kādu tā darbinieku, tādēļ pērc OCTA polisi pie apdrošinātāja, kurš atlīdzības izmaksā ātri un kvalitatīvi.

Papildu iespējas, pērkot BALTA OCTA polisi:

 • Atlīdzība pie sava apdrošinātāja
 • Transportēšanas pakalpojums 50 km
 • Palīdzība uz ceļa 50 km
 • Transportlīdzekļa vadītāja nelaimes gadījumu apdrošināšana
 • Zādzības apdrošināšana

Palīdzība uz ceļa

Atlīdzība pie sava apdrošinātāja

Ko tas nozīmē Tavam uzņēmumam, ja autovadītājs ir cietušais ceļu satiksmes negadījumā? Daudz vienkāršāku atlīdzības pieteikšanas procesu. Pēc dokumentu noformēšanas notikuma vietā, atlīdzību varēsi pieteikt BALTA, nevis kā līdz šim – pie vainīgās puses apdrošinātāja. Šajā gadījumā BALTA veiks atlīdzību izmaksu vai transportlīdzekļa remontu un nokārtos visas formalitātes ar apdrošinātāju, pie kura OCTA polisi iegādājies vainīgais autovadītājs. Apdrošināšanas segums spēkā negadījumiem, kuri notikuši Latvijas teritorijā.

Kāpēc izvēlēties atlīdzību pie sava apdrošinātāja?

 • BALTA garantēs Tava transportlīdzekļa remonta kvalitāti un atbilstošu izmaksu summu
 • Atlīdzību varēsi pieteikt pa telefonu – 675 333 75
 • BALTA – populārākais un godīgākais apdrošinātājs Latvijā jau vairāk nekā 12 gadus***

Transportlīdzekļa vadītāja nelaimes gadījumu apdrošināšana

Nelaimes gadījumu apdrošināšana Tev un Taviem ģimenes locekļiem sniegs drošību, lai nelaimes gadījumā jums nevajadzētu ciest arī finansiālus zaudējumus. Iegādājoties nelaimes gadījumu apdrošināšanu kopā ar OCTA polisi, BALTA segs Tavus kā autovadītāja medicīniskos izdevumus un izmaksās kompensāciju invaliditātes vai nāves gadījumā – situācijās, kad tas netiek segts saskaņā ar OCTA likumu (t.i., ja Tu pats būsi izraisījis ceļu satiksmes negadījumu)

Tabulā norādītas apdrošinājuma summas EUR

Zādzības apdrošināšana

Iegādājoties šo papildu segumu kopā ar OCTA polisi, Tu saņemsi atlīdzību arī tad, ja Tavs auto tiks nozagts vai nolaupīts. Apdrošinājuma summa zādzības riskam ir transportlīdzekļa faktiskā vērtība negadījuma brīdī, nepārsniedzot 7 000 EUR. Paša risks zādzības gadījumam tiek noteikts 10% apmērā no apdrošināšanas atlīdzības apmēra, bet ne mazāks kā 70 EUR.


*EEZ valstis ir visas ES valstis, Šveice, Norvēģija, Andora. Ārzemēs notikušajiem apdrošināšanas gadījumiem kopējais limits par evakuāciju un tehniskās palīdzības pakalpojumiem ir 500 EUR
**Segumā “Transportēšana” evakuācijas pakalpojums tiek nodrošināts, ja ceļu satiksmes negadījuma rezultātā ir radušies tādi bojājumi, kuru dēļ tehniski nav iespējams vai aizliegts piedalīties ceļu satiksmē (sadursme ar transportlīdzekli, šķērsli, dzīvnieku, gājēju, nobraukšana no brauktuves)
***Pēc ziņu aģentūras LETA un sabiedriskās domas pētījumu aģentūras SKDS pētījuma datiem.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.