IT speciālisti

Kāpēc ir nepieciešama IT speciālistu profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana?

Lai cik lieliski būtu organizēts darbs IT uzņēmumā un lai cik kompetenti būtu tā IT speciālisti, neviens nav pasargāts no kļūdām un pastāv risks bez iepriekšēja nodoma nodarīt zaudējumus klientiem vai citām personām, par ko IT speciālists kļūst atbildīgs.

Zaudējumu piemēri:

 • Web hostinga uzņēmums modernizēja savus serverus un pārkopēja klientu tīmekļa lapu failus jaunā serverī, šī procesa laikā daži oriģinālie faili tika izdzēsti, nesaglabājot rezerves kopiju, un tāpēc klientam ir radušies zaudējumi.
 • Kļūdas dēļ IT speciālistu izstrādātajā programmatūrā tās instalēšanas laikā pārtrauca strādāt klienta esošā IT sistēma, sistēmas darbības atjaunošana aizņēma trīs dienas, un klientam uzņēmējdarbības pārtraukuma dēļ ir radušies finansiāli zaudējumi.
 • IT konsultanta klients iegādājās konsultanta ieteikto programmatūru, pēc programmatūras instalēšanas tika konstatēts, ka šī programmatūra nevar nodrošināt klientam nepieciešamo IT sistēmas darbību un ir jāpērk cita programmatūra.

Dokumenti lejupielādei

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.