PZU kļūst par BALTA akcionāru

01.07.2014

2014.gada 30.jūnijā PZU saņēmis visus nepieciešamos saskaņojumus un apstiprinājumus un noslēdzis Latvijas apdrošināšanas tirgus līdera AAS „Balta” iegādes darījumu. Tas nozīmē, ka PZU ir pabeidzis vienu no svarīgākajiem RSA Baltijas valstīs un Polijā izvietoto aktīvu iegādes posmiem. Tas ir vēl viens Polijas lielākās apdrošināšanas kompānijas solis, lai paplašinātos starptautiskā mērogā.

2014.gada 17.aprīlī noslēgtais līgums paredz, ka PZU SA no RSA iegādāsies arī Polijas tiešās apdrošināšanas tirgus līderi „Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń” S.A., Lietuvas tirgus līderi „Lietuvos Draudimas” AB un „Codan Forsikring” A/S uzņēmuma Igaunijas filiāli. Pārējo uzņēmumu pārņemšana atkarīga no tirgu, kuros tie darbojas, regulatoru, kā arī kompetento pretmonopola iestāžu saskaņojumu un apstiprinājumu saņemšanas.

Kopējā Baltijas valstīs un Polijā strādājošo RSA uzņēmumu iegādes darījuma summa ir aptuveni 360 miljoni EUR. PZU starptautiskā paplašināšanās ir viens no Grupas stratēģijas galvenajiem elementiem.

Atpakaļ

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

  Līna Lisnere
  E-pasts: lina.lisnere@balta.lv