Kā rīkoties, ja ceļojuma laikā nepieciešama medicīniskā palīdzība?

 • Dzīvībai bīstamās situācijās zvani uz attiecīgās valsts vienoto neatliekamās palīdzības tālruni un pēc iespējas ātrāk par gadījumu paziņo mums, zvanot pa tālruni +371 675 001 74.
 • Akūtas saslimšanas vai traumu gadījumā sazinies ar BALTA Palīdzības dienestu pa tālruni +371 675 001 74 un saņem konsultāciju, kā rīkoties konkrētajā situācijā. Ja izdevumus apmaksā no personīgiem līdzekļiem, saglabā izsniegto medicīnisko dokumentāciju un maksājumus apliecinošos dokumentus par saņemtajiem pakalpojumiem.
 • Ja medicīniskā palīdzība ir nepieciešama Turcijā, Ēģiptē, Bulgārijā, Grieķijā, Spānijā, Krievijā, Taizemē vai ASV, lai saņemtu atlīdzību pilnā apmērā saskaņā ar programmas nosacījumiem, pēc medicīniskās palīdzības jāvēršas tikai BALTA rekomendētajās medicīnas iestādēs. Pirms pakalpojumu saņemšanas obligāti sazinies ar BALTA Palīdzības dienestu pa tālruni +371 67 500 174 un ievēro tā sniegtos norādījumus pakalpojumu saņemšanai un medicīnas iestādes izvēlei.
 • Ja nepieciešama repatriācija, obligāti sazinies ar BALTA pa tālruni +371 67 500 174 un rīkojies atbilstoši sniegtajiem norādījumiem.
 • Covid-19 apdrošināšana ASV, Kanādā, Japānā, Austrālijā un Jaunzēlandē ir spēkā tikai pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, ieskaitot balsta vakcīnu.

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.