Par mums

Piesaistīto aģentu reģistrs

Juridiskas personas

NOSAUKUMSREĢISTRĀCIJAS NUMURSJURIDISKĀ ADRESETĀLRUNISE-PASTA ADRESEATBILDĪGĀ PERSONA
A.F.P. Latvia40003803970Višķu iela 1 - 31, Rīga, LV-106327598047afp@inbox.lvKonstantīns Šaligins
Autobrava40103325594Biķernieku iela 145, Rīga, LV-102129767074info@autobrava.lvAndris Sivickis
BALTIJAS ĪPAŠUMU FONDS SIA40003641468Skanstes iela 4A, Rīga, LV-101367303000info@inchcape.lvJudīte Januševiča
EL PARTNERI, IK50002175661Kaplavas iela 5 - 50, Rīga, LV-105826787589edgars.kruklis@inbox.lvEdgars Krūklis
TE-RE40103112282Ziepniekkalna iela 64 k-1 - 37, Rīga, LV-107626107000te-re@groupe.lvArina Roždestvenska
SIA “Cinko Baltic”40103200782Baznīcas iela 4A, Rīga, LV 101029219020agoussarov@cinco.ruAlexander Gusarov

Fiziskas personas

VĀRDS, UZVĀRDSTĀLRUNISE-PASTA ADRESE
Paula Upelniece29888752paula.upelniece@baltaagents.lv
Roberts Zalcmanis26450431Roberts.Zalcmanis@baltaagents.lv
Viktors Zaharovs29407922Viktors.Zaharovs@baltaagents.lv
Linda Pļaviņa26434064Linda.Plavina@baltaagents.lv
Ivonna Zobena26408847Ivonna.Zobena@baltaagents.lv
Kārlis Misa22470698Karlis.Misa@baltaagents.lv
Marija Zavadska28247922Marija.Zavadska@baltaagents.lv
Dace Pole26540031dace.pole@baltaagents.lv
Jānis Ivdris 25936777janis.ivdris@baltaagents.lv
Antra Kocere26409116antra.kocere@baltaagents.lv
Ramils Bagirovs28635787ramils.bagirovs@baltaagents.lv
Tatjana Polagaja29966779Tatjana.Polagaja@baltaagents.lv
Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.
  • Karte Saraksts

    Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp,
    darba dienās no 8:00 – 18:00, pirms tam pievienojot tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

    Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām sazināties ar BALTA komunikācijas vadītāju:

    Līna Lisnere
    E-pasts: lina.lisnere@balta.lv