Par mums

Sabiedrības atbalsts

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir pārliecināta, ka ikvienam uzņēmumam, lai sasniegtu savus mērķus, pirmkārt, ir jābūt sociāli atbildīgam. Tieši tāpēc ik gadu BALTA iesaistās un atbalsta pasākumus, aktivitātes un iniciatīvas, kuru mērķis ir veicināt pozitīvas un iedvesmojošas pārmaiņas mūsu sabiedrībā un apkārtējā vidē. 

Izskatot organizāciju pieteikumus, BALTA rūpīgi vērtē to atbilstību kādai no uzņēmuma noteiktajām prioritārajām sabiedrības atbalsta jomām, atbilstību BALTA vērtībām un zīmolam, kā arī uzņēmuma iespējas konkrētajā iniciatīvā iesaistīties. Jāņem vērā, ka atbalsta formas var būt dažādas, tajā skaitā arī BALTA darbinieku dalība un brīvprātīgais darbs, finansiāls atbalsts vai apdrošināšana.


Uzzini vairāk par mūsu sabiedrības atbalsta projektiem!

 • Iestājamies par Ukrainas neatkarību un uzvaru gan domās, gan darbos - vairāk par BALTA sniegto atbalstu Ukrainas cilvēkiem uzzini ŠEIT.
 • BALTA kļūst "zaļa" un atbalsta Lielo talku!
 • Jau desmit gadus veicinām drošu un atbildīgu autoparku pārvaldīšanu konkursā Drošākais uzņēmuma autoparks”.
 • Iepazīsties ar platformu BALTA Drošības akadēmija, kur iegūsi vērtīgu un uzticamu informāciju par dažādiem drošības aspektiem.
 • Esam pagodināti un lepni būt ilggadēji Latvijas basketbola čempionvienības VEF Rīga draugi un atbalstītāji – kopā īstenojam arī diennakts basketbola turnīru “Krastu mačs”.

Lai sazinātos ar BALTA par iespējamo atbalstu savai organizācijai, projektam, pasākumam vai iniciatīvai, lūdzam rakstīt:

Līna Barkovska
BALTA komunikācijas vadītāja
E-pasts: lina.barkovska@balta.lv

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu?Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk - ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Ja noticis negadījums, izsauc palīdzību uz ceļa spiežot šeit.
  Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsi pieteikt arī zvanot 675 333 75

  *Pārliecinies, ka Tavā auto apdrošināšanas polisē ir iekļauts risks “Palīdzība uz ceļa”.