Par mums

Sabiedrības atbalsts

Mēs esam pārliecināti, ka ikvienam uzņēmumam, lai sasniegtu savus mērķus, pirmkārt, ir jābūt sociāli atbildīgam. Tieši tāpēc ik gadu BALTA iesaistās un atbalsta pasākumus, aktivitātes un iniciatīvas, kuru mērķis ir veicināt pozitīvas un iedvesmojošas pārmaiņas mūsu sabiedrībā un apkārtējā vidē. 

Izskatot organizāciju pieteikumus, BALTA rūpīgi vērtē to atbilstību kādai no uzņēmuma noteiktajām prioritārajām sabiedrības atbalsta jomām, atbilstību BALTA vērtībām un zīmolam, kā arī uzņēmuma iespējas un resursus konkrētajā iniciatīvā iesaistīties. Jāņem vērā, ka pozitīva lēmuma gadījumā atbalsta formas var būt dažādas, tajā skaitā arī BALTA darbinieku dalība un brīvprātīgais darbs, finansiāls atbalsts vai apdrošināšana.

Ja vēlies BALTA pastāstīt par savu projektu, tad esi drošs - mēs izlasīsim un atbildēsim katrai vēstulei, tomēr, lūdzu, vispirms izvērtē tā atbilstību kādai no augstāk minētajām sabiedrības atbalsta jomām, kas ir svarīgs aspekts, lai BALTA iesaisti projektā apsvērtu.


Uzzini vairāk par mūsu sabiedrības atbalsta projektiem!

 • Iestājamies par Ukrainas neatkarību un uzvaru gan domās, gan darbos - vairāk par BALTA sniegto atbalstu Ukrainas cilvēkiem uzzini ŠEIT.
 • Iepazīsties ar atjaunoto platformu BALTA Drošības akadēmija, kur iegūsi vērtīgu un uzticamu informāciju par dažādiem drošības aspektiem.
 • BALTA kļūst "zaļa" un atbalsta Lielo talku!
 • Jau desmit gadus veicinām drošu un atbildīgu autoparku pārvaldīšanu konkursā Drošākais uzņēmuma autoparks”.
 • Esam pagodināti un lepni būt ilggadēji Latvijas basketbola čempionvienības VEF Rīga draugi un atbalstītāji – kopā īstenojam arī diennakts basketbola turnīru “Krastu mačs”.
 • Ieskaties citos mūsu labajos darbos BALTA korporatīvās sociālās atbildības pārskatos, kurus atradīsi ŠEIT.

Lai sazinātos ar BALTA par iespējamo atbalstu savai organizācijai, projektam, pasākumam vai iniciatīvai, lūdzam rakstīt:

Toms Sadovskis
BALTA komunikācijas vadītājs
E-pasts: toms.sadovskis@balta.lv

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošanas vietas un sadarbības autoservisi

Nepieciešama palīdzība vai atbilde uz jautājumu? Mūsu speciālisti palīdzēs un sniegs atbildi pēc iespējas ātrāk. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 10 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt rtf html pdf doc docx odt xls xlsx ods zip csv htm edoc.

Uz atsauksmi atbildēsim pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 20 dienu laikā. Informācija par citiem saziņas veidiem un atsauksmju apstrādi atrodama šeit.

 • Karte Saraksts

  Sazinies ar mums izmantojot WhatsApp, darba dienās no 8:00 – 18:00.

  Spied šeit vai pievieno tālruņa numuru +371 275 222 75 saviem kontaktiem.

  Palīdzība uz ceļa

  Sniegsim atbalstu, ja Jūsu auto nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa vai evakuācija.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību uz ceļa spiežot šeit. Palīdzību uz ceļa vēl joprojām varēsiet pieteikt arī zvanot 675 333 75.

  Palīdzība mājās

  Sniegsim atbalstu avārijas situācijās! Izsauc “Palīdzību mājās”, lai saņemtu sertificētu meistaru palīdzību.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 333 75.

  Ceļotājiem ārzemēs

  Sniegsim atbalstu, ja nepieciešama medicīniskās palīdzības vai repatriācijas organizēšana ceļojuma laikā.
  Ja noticis negadījums, izsauciet palīdzību zvanot 675 001 74.